Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Książki kucharskie z przepisami dla dzieci i niemowląt

Książki kucharskie dla dzieci to doskonały wstęp do rozpoznania i rozwijania pasji gotowania malucha! Zdrowe i łatwe przepisy na desery czy koktajle mogą być realizowane przez dzieci zarówno pod opieką dorosłych, jak i w samodzielnie. Książki kucharskie dla dzieci są bogato ilustrowane, dokładnie wyjaśniają proces powstawania konkretnego dania i przede wszystkim - towarzyszą im mali bohaterowie, których każde dziecko chce naśladować w prawdziwym życiu. Oferujemy również książki kucharskie dla dorosłych, które zawierają przepisy na smaczne i bezpieczne dania dla dzieci i całej rodziny. 

Sezonowe AlaantkoweBLW - Książka Kucharska Sezonowe AlaantkoweBLW - Książka Kucharska
  • Obniżka
  • Nowy

Książki kucharskie dla dzieci - uczą, bawią, inspirują

Kucharskie książki obrazkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i starszym mogą być ciekawym narzędziem wspólnej zabawy i integracji rodzinnej. To właśnie wtedy zauważysz też czy Twoje dziecko łapie bakcyla i angażuje się w poznawanie świata kulinariów. Przepisy na zdrowe dania przygotowane przez dorosłych są z kolei skomponowane tak, aby odpowiedzieć na różne potrzeby maluszków. Książki kucharskie oferują przepisy na potrawy: 

  • - bezglutenowe, 
  • - wegetariańskie, 
  • - bez jajek i nabiału.

Zdrowe przepisy - zdrowy rozwój

Fabularne książki do czytania dla dzieci spowszedniały Twojemu maluchowi? Teraz sięgnij po kucharskie książki edukacyjne dla dzieci. Otwierają one przed dzieckiem drzwi do nowej strefy życia, na którą patrzył wcześniej z innej - bardziej zdystansowanej perspektywy. Sprawdź też kulinarne książki dla dorosłych pełniące formę poradników.

Filtruj według

Cena
29 62
Producenci
więcej... mniej