Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Pierwsze zabawki dla noworodka

Pierwsze zabawki, które wybieramy dla dzieci, powinny być nie tylko odpowiednio przystosowane do wieku, ale także spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa. Ważne jest, aby wspierały rozwój niemowlęcia, a także przynosiły mu ukojenie i radość. W pierwszych miesiącach życia zmysły dziecka dopiero się wykształcają i zaczynają wyostrzać. Dlatego też bardzo ważne jest, aby pierwsze zabawki dla noworodka nie były dla niego zbyt przytłaczające. Sprawdzone i przetestowane produkty oferuje nasz sklep z zabawkami. Sprawdź, co przygotowaliśmy i znajdź najlepsze artykuły dla Twojej pociechy!

Najlepsze pierwsze zabawki dla niemowląt

Jakie więc zabawki najlepiej sprawdzą się jako pierwsze? Przygotowaliśmy wiele świetnych propozycji. Ze względu na stopniowy rozwój dziecka warto wybrać zabawki, które stymulują jeden zmysł na raz. Wówczas noworodek zajmie się nimi, a jednocześnie nie będzie czuł się przytłoczony. Zbyt absorbujące pierwsze zabawki mogą przynosić negatywne skutki dla dzieci w postaci zaburzenia spokoju i równowagi, które będą prowadzić do płaczu. Do sprawdzonych i bezpiecznych pierwszych zabawek niemowlęcych należą:

  • delikatne grzechotki, 
  • gryzaki,
  • zabawki kontrastowe,
  • szumiące lub wibrujące misie, 
  • miękkie książeczki, 
  • zabawki sensoryczne. 

Znajdziesz je w bogatej ofercie naszego sklepu. Dostępna jest także wyprawka dla noworodka, smoczki dla dzieci oraz wiele innych artykułów przydatnych dla najmłodszych. Sprawdź!
 

Filtruj według

Cena
6 419
Producenci