Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Kosmetyki do Pielęgnacji Noworodków

Kosmetyki do pielęgnacji noworodków muszą przede wszystkim być delikatne i bezpieczne dla skóry dziecka. W pierwszych miesiącach życia jest ona niezwykle wrażliwa, więc trzeba zapewnić jej odpowiednią ochronę. Warto jednak pamiętać, że pielęgnacja noworodka nie wymaga wielu kosmetyków. Używać należy jedynie tych podstawowych jak np. płyn myjący czy krem ochronny. Pozostałe stosuje się tylko w wyjątkowych, wymagających tego przypadkach. Przy wyborze kosmetyków do pielęgnacji niemowląt trzeba zwrócić szczególną uwagę na ich jakość. Sprawdzone produkty dla dzieci oferuje nasz sklep z zabawkami. Sprawdź!

Krem Ułatwiający Oddychanie - Aleva
  • Obniżka

Pielęgnacja niemowlaka – najlepsze kosmetyki

Wyprawka dla noworodka z pewnością powinna być wyposażona w zestaw przydatnych środków do pielęgnacji. Nie można zapomnieć o:

  • płynie myjącym,
  • balsamie do ciała,
  • ochronnym kremie do twarzy,
  • nawilżanych chusteczkach. 

Zestaw ten warto wzbogadzić o apteczną maść na odparzenia czy maść ochronną. Wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt powinny być hipoalergiczne, dostosowane do wieku oraz posiadać atest. Wówczas będziemy mieć pewność, że są one bezpieczne dla naszego maluszka. Do skompletowania wyprawki, oprócz produktów do pielęgnacji noworodka, przydatne są także nasze akcesoria do karmienia. Na pewno znajdziesz wśród nich przydatne artykuły!
 

Filtruj według

Cena
1 79
Producenci
więcej... mniej