Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Pociągi Drewninane i Tory Dla Dzieci

Jakie zabawki z dzieciństwa wspominasz najchętniej? Czy na liście znajdzie się miejsce dla klasycznych pociągów i przewozu ludzi lub różnych materiałów? Pociągi dla dzieci to grupa produktów, które oferujemy w sklepie internetowym Zosiu. Zachowują tradycję, ale wyprodukowane zostały nowocześnie, z zachowaniem wysokiej jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Dostarczamy pociągi dla dzieci firm takich jak: Cubika, Janod, Little Dutch, Melissa & Doug, Tegu.

Drewniany Pociąg z Wagonikami Farma - Janod Drewniany Pociąg z Wagonikami Farma - Janod
  • Obniżka
Drewniany Pociąg z Klockami - Melissa and Doug Drewniany Pociąg z Klockami - Melissa and Doug
  • Obniżka
Drewniany Pociąg Express 4 pojazdy - Cubika Drewniany Pociąg Express 4 pojazdy - Cubika
  • Obniżka
Drewniany Pociąg z Samochodami - Cubika Drewniany Pociąg z Samochodami - Cubika
  • Obniżka
Drewniany Pociąg z Klockami - Cubika Drewniany Pociąg z Klockami - Cubika
  • Obniżka
Cena podstawowa 80,00 zł -15% Cena 68,00 zł

Kreatywne pociągi dla dzieci - idealne do zabawy indywidualnej lub wspólnej 

Drewniany pociąg dla dzieci ma uniwersalną wartość. Bawią się nimi zarówno dziewczynki, jak i chłopcy - pojedynczo lub wspólnie. W asortymencie Zosiu znajdziesz pociągi dla dzieci o różnych wielkościach, kształtach i kolorach. Zastosowane drewno jest naturalnym materiałem, o bardzo dobrej odporności na czynniki zewnętrzne. Wykorzystywane jest też przy produkcji innych zabawek odzwierciedlających środki transportu. Możesz zamówić również: 

Złóż wygodne zamówienie w formie online

Zapraszamy do prostych, bezpiecznych i komfortowych zakupów zrobionych w domowym fotelu o dowolnej porze dnia i nocy! Dzięki Internetowi, oszczędzasz czas, który trzeba byłoby przeznaczyć na zakupy stacjonarne. Jeśli masz pytania dotyczące zabawek, zapraszamy do kontaktu. Wysyłkę towaru realizujemy w możliwie najkrótszym czasie.

Filtruj według

Cena
29 455
Producenci