Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Miękkie Książeczki Dla Niemowląt

Kolorowe, miękkie książeczki pełnią funkcję zabawek sensorycznych i są bezpieczne dla dziecka już od urodzenia! Miękka książeczka dla niemowląt skonstruowana jest tak, by pobudzać zmysły i rozwijać dziecko w najlepszy, powtarzany od wieków sposób. Dotykanie różnych faktur, słuchanie szelestu i innych dźwięków, a także kontrastująca kolorystyka - to właśnie na tych elementach opierają się sensoryczne książki obrazkowe dla dzieci. Stawiamy na sprawdzonych producentów i oferujemy m.in.artykuły Jellycat, Lilliutiens, Moms care. 

Materiałowa Książeczka Farma - Jellycat Materiałowa Książeczka Farma - Jellycat
  • Obniżka
Materiałowa Książeczka Ogród - Jellycat Materiałowa Książeczka Ogród - Jellycat
  • Obniżka

Miękkie książeczki sensoryczne dla niemowląt i dzieci

Aby dziecko prawidłowo się rozwijało, trzeba dostarczać mu dużo nowych wrażeń - miękkie książeczki doskonale temu służą. Dziecko może dotykać, wąchać, słuchać i patrzeć. Niektóre książeczki wyposażone zostały w bezpieczne lusterka, które intrygują zarówno niemowlaka, jak i nieco starsze dziecko. Dostępne są również książeczki z metkami, pacynką, ogonami pluszowych zwierzątek i wieloma innymi, ciekawymi aplikacjami dla maluszków. 

Przez zabawę do poznawania świata 

Miękkie książeczki są jednocześnie źródłem wiedzy o rzeczywistości - przedstawiają np. środowisko przyrodnicze, które ze wsparciem opowieści opiekunów, będzie dostarczało dziecku dużo wiedzy. Podobne zadanie pełnią książki kartonowe dla dzieci, które znajdziesz również w asortymencie naszego sklepu internetowego Zosiu. Sprawdź też inne:

Filtruj według

Cena
12 215
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej