Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Hulajnogi dla dzieci

Hulajnogi dla dzieci to wspaniały sposób na aktywną rozrywkę na świeżym powietrzu. Nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością. Hulajnogi dziecięce ułatwiają przemieszczanie, a przy tym ich prowadzenie daje maluchom dużą frajdę. Wybierając tę odpowiednią warto zwrócić uwagę na wiek oraz poziom zaawansowania w jeździe naszych pociech. Nasz sklep z zabawkami oferuje duży wybór pojazdów w korzystnych cenach. Sprawdź teraz!

Najlepsze hulajnogi dziecięce dla maluchów w każdym wieku

Prowadzenie hulajnogi to dla dzieci nie tylko zabawa, ale i rozwój. Okazuje się, że sterowanie tym pojazdem rozwija koordynację przestrzenną oraz umiejętność utrzymywania równowagi. Wybierając hulajnogę dla trzyletnich dzieci warto zdecydować się na tę trzykołową. Dla starszych pociech zaś sprawdzą się hulajnogi dwukołowe. Sprzętem, który będzie rósł razem z naszym maluchem są hulajnogi Micro oraz Scoot and Ride. Posiadają one bowiem funkcję przekształcenia pojazdu wraz ze wzrostem dziecka. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu jeden sprzęt wystarczy na kilka lat. Wszystkie pojazdy dla dzieci, polecamy uzupełnić o kask, który zapewni bezpieczeństwo naszym maluchom. W naszym sklepie znajdziesz także:

Kup wszystkie potrzebne artykuły w jednym miejscu! 

Filtruj według

Cena
185 529
Producenci
więcej... mniej