Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Rowerki dla dzieci

Rowerki dla dzieci to nie lada atrakcja dla wszystkich maluchów. Ułatwiają one przemieszczanie się, a ponadto są dobrym sposobem na aktywność na świeżym powietrzu. Co więcej, raz nabyta umiejętność jazdy na rowerze, zostaje z nami na całe życie. Warto więc zadbać o nią już od najmłodszych lat i sprawić swojemu maluchowi rowerek dziecięcy. Nasz sklep z zabawkami oferuje duży wybór rowerków dla dzieci m.in. firmy Puky. Wybierz ten, który sprawi największą radość Twojemu maluchowi!

Rowerki dziecięce – zabawa gwarantowana!

Dla maluchów już od 1 roku życia polecane są biegowe rowerki dziecięce na czterech kołach. Ten pojazd zapewnia równowagę oraz bezpieczne odpychanie się od podłoża. Jazda na rowerze oprócz rozwoju ruchowego daje także korzyści w postaci rozwoju psychicznego. Okazuje się, że ma ona pozytywny wpływ na pracę mózgu już od najmłodszych lat. W naszym sklepie znajdziesz rowerki dla dzieci Puky, które cieszą się zaufaniem wielu rodziców. Dla nieco starszych dzieci – od 2 roku życia przeznaczone są rowerki biegowe na dwóch kołach. Pociechy w tym wieku potrafią lepiej zapanować nad pojazdem, więc pozwoli on im na dalsze rozwijanie swojej motoryki. Polecamy najlepsze pojazdy dla dzieci, które znajdziesz w naszym sklepie. W ofercie dostępne są także zabawki dla pociech w każdym wieku czy akcesoria do karmienia. Sprawdź teraz!

Filtruj według

Cena
29 2389
Producenci
więcej... mniej