Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

WYMIANA ZAMÓWIENIA

Zosiu.pl udostępnia możliwość wymiany zakupionych produktów w ciągu aż 30 dni od ich dostarczenia.

 

1. Zarezerwuj towar

W celu wymiany towaru na inny w pierwszej kolejności skontaktuj się telefonicznie za pośrednictwem poczty mailowej sklep@zosiu.pl ze Sklepem by ustalić, czy inny towar jest dostępny w magazynie Sklepu Internetowego.

 

2. Skompletuj przesyłkę

Produkt w stanie kompletnym wraz z dowodem zakupu i danymi kontaktowymi zapakuj razem. Napisane choćby odręcznie Twoje dane pomogą szybko zidentyfikować Twoje zamówienie i sprawnie nadać nowy produkt.

 

3. Odeślij produkt

Prosimy o zabezpieczenie odsyłanego towaru, aby nie uległ uszkodzeniom podczas transportu i wysyłkę na adres Sklepu:

Zosiu.pl
ul. Obornicka 170

62-002 Suchy Las

Wymianę realizujemy w przeciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.

ZWROT ZAMÓWIENIA

 

Zosiu.pl udostępnia możliwość odstąpienia od umowy zakupionych produktów w ciągu aż 30 dni od ich dostarczenia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

 

1. Wypełnij oświadczenie odstąpienia od umowy

Akceptujemy oświadczenie złożone zarówno na formularzu, którego wzór pobierzesz TUTAJ, napisane odręcznie na kartce i przesłane pocztą tradycyjną lub za pomocą e-maila. Oświadczenie, które zawiera imię i nazwisko, adres, dane kontaktowe, nr rachunku bankowego możesz też dołączyć do zwracanej przesyłki z towarem. 

 

2. Skompletuj przesyłkę

Zwracany produkt w stanie kompletnym prosimy odesłać wraz z oświadczeniem, dowodem zakupu oraz rachunkiem bankowym na jaki ma zostać zwrócona zapłacona cena towaru.

 

3. Odeślij produkt

Prosimy o zabezpieczenie odsyłanego towaru, aby nie uległ uszkodzeniom podczas transportu i wysyłkę na adres Sklepu nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.

GT Zofia Trzeciak

Zosiu.pl

ul. Obornicka 170

62-002 Suchy Las

 

Zwrot środków zostanie wykonany niezwłocznie, nie później niż w terminie do 10 dni.

 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

·         w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (np. otwarcie zafoliowanego filmu DVD, płyty CD);