Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Książki o emocjach i uczuciach dla dzieci

W pierwszej biblioteczce Twojej pociechy powinno się znaleźć miejsce na książki o emocjach dla dzieci. Jest to bardzo trudny temat, którego maluchy nie rozumieją. Zapewniamy jednak, że pozycje, które mamy w naszej ofercie, będą dla malca tak samo przyjemne jak chociażby książki o zwierzętach czy o dinozaurach.

Książki o emocjach dla dzieci — jak pomóc dzieciom poznawać siebie?

Kiedy dzieci odwiedzają z rodzicami sklepy z zabawkami, często złoszczą się, że nie mogą mieć wszystkich autek. W piaskownicy są zazdrosne, ponieważ nie mają takich fajnych łopatek jak kolega z bloku obok. Gdy czekają w kolejce do lodziarni, niecierpliwią się, że trwa to tak długo. Książki dla dzieci o emocjach pomogą dzieciom zrozumieć swoje uczucia, co jest pierwszym krokiem do zaakceptowania siebie. Pozycje te nauczą panować nad emocjami, zamiast je w sobie dusić. Książki o uczuciach dla dzieci pomogą Ci również uświadomić dziecku, że wszystko z nim w porządku, nawet jeśli czasem czuje złość czy strach. Bardzo pomocne są również książki o odpieluchowaniu, które pomogą najmłodszym przezwyciężyć obawy związane z siadaniem na nocnik.

Nie są to oczywiście jedyne wartościowe książki dla dzieci w naszym sklepie. Mamy również ciekawe pozycje o kosmosie, zwierzętach itp. U nas wybierzesz najlepsze lektury dla Twojej pociechy!

Filtruj według

Cena
7 62
Producenci
więcej... mniej