Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Książki dla najmłodszych o człowieku

Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym lubią książki poruszające bliskie im tematy. Każdemu najmłodszemu czytelnikowi spodoba się książka o zawodach dla dzieci czy taka, która mówi o funkcjonowaniu ludzkiego ciała. Zobacz, jakie książki dla dzieci zebraliśmy w kategorii Człowiek.

Anatomia człowieka dla dzieci: propozycje dla przedszkolaków i starszych dzieci

Zainteresowanie funkcjonowaniem ludzkiego ciała jest naturalne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pomóż dziecku zdobywać potrzebną wiedzę! W naszym sklepie znajdziesz zarówno książkę o ciele człowieka dla dzieci najmłodszych, z kolorowymi ilustracjami i niewielką ilością tekstu, jak książkę o anatomii człowieka dla dzieci starszych. Oprócz publikacji opowiadających o funkcjonowaniu ludzkiego ciała polecamy również książki dla dzieci o emocjach.

Książka o zawodach dla dzieci: pozwól dziecku poznać pracę strażaków, policjantów, rolników

Twoje dziecko chce zostać strażakiem, policjantem albo lekarzem? W Waszej biblioteczce nie może zabraknąć odpowiedniej książki o zawodach dla dzieci. Dzięki lekturze Twoje dziecko będzie rozwijać swoje zainteresowania związane z poszczególnymi zawodami. Książka dla dzieci poświęcona pracy w danym zawodzie powinna przyciągać ciekawymi ilustracjami i fabułą – dlatego w naszym sklepie oferujemy książki przygodowe dla dzieci poświęcone tej tematyce.

Polecamy także inne książki popularnonaukowe: znajdź dla dziecka książki o zwierzętach lub atlas świata dla dzieci.

Filtruj według

Cena
6 99
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej