Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Zabezpieczenia przed Dziećmi

Aby Twój dom był miejscem bezpiecznym i przyjaznym dla uczących się chodzić pociech, powinieneś wyposażyć go w zabezpieczenia dla dzieci. Uchroni to przed nieszczęśliwymi wypadkami i zderzeniami. Ponadto stworzy przestrzeń, w której dziecko będzie mogło poznawać świat, a Ty nie będziesz martwić się o otwieranie szafek i drzwi, czy wyciąganie niebezpiecznych przedmiotów. Dlatego też zabezpieczenia przed dziećmi są koniecznymi elementami wyposażenia. Oferuje je nasz sklep z zabawkami dla dzieci. Zobacz naszą bogatą ofertę i zamów już teraz!

Zabezpieczenia Szuflad, Sedesu, Lodówki - Poupy Zabezpieczenia Szuflad, Sedesu, Lodówki - Poupy
  • Obniżka

Niezawodne zabezpieczenia przed dziećmi

Aby ciekawski maluszek mógł bezpiecznie poruszać się po domu, potrzebujesz zabezpieczeń do szuflad, czy szafek przed dziećmi. Solidnie zamknięte uchronią przed wyrządzeniem sobie krzywdy. Równie ważne jest zabezpieczenie rogów stołu przed dziećmi. Niestabilny jeszcze maluszek może łatwo uderzyć się o jego ostre zakończenia. Jeśli właśnie tworzysz w swoim mieszkaniu przyjazną najmłodszym przestrzeń, z pewnością zainteresują Cię także inne akcesoria do pokoju dziecięcego. Wśród nich znajdziesz między innymi:

Sprawdź dostępne artykuły i zapewnij swojemu dziecku bezpieczne oraz przyjazne miejsce do zabawy i nauki. Zapraszamy do składania zamówień!
 

Filtruj według

Cena
11 120
Producenci
więcej... mniej