Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Książki obrazkowe dla dzieci

Twoje dziecko już od wczesnych lat może poznawać świat pingwinów, nauczyć się wielu zawodów i zapamiętać pojęcia związane z muzyką! Służą temu specjalne książki obrazkowe, nad którymi wspólnie będziecie spędzać czas. Książki obrazkowe to okazja do poszerzania rzeczywistości dziecka i rozwijania wyobraźni, ale też integracji rodzinnej. Dostarczamy książki obrazowe zaufanych wydawnictw, w tym na przykład: Egmont, Mamania, Nasza Księgarnia, Olesiejuk. 

Książki obrazkowe dla najmłodszych dzieci 

Książki obrazkowe uczą pierwszych słów związanych ze środowiskiem zwierząt, przyrody, jedzenia czy środków transportu. Niektóre z artykułów zawierają krótkie bajeczki, które mogą być tymi pierwszymi, czytanymi w ramach zabawy lub przed snem. Książki obrazkowe są:

  • - podręczne, 
  • - kolorowe, 
  • - wzbogacone o małe, ruchome elementy rozwijające zmysły dziecka. 

Książka niejeden ma wymiar 

Książki edukacyjne dla dzieci przybierają różne formy, a im więcej rodzajów wybierzemy, tym bardziej wpłyniemy na kreatywność dziecka. W naszym sklepie internetowym udostępniamy też miękkie książeczki z pacynką i innymi elementami zapewniającymi sensoryczny rozwój malucha. Dostępne są też nowoczesne kolorowanki dla dzieci, które angażują poprzez klaskanie czy potrząsanie kartkami. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami i składania zamówień w bezpieczny sposób - bez wychodzenia z domu. 

Filtruj według

Cena
7 109
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej