Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Artykuły, przybory i akcesoria plastyczne dla dzieci

Przybory plastyczne dla dzieci umożliwią im tworzenie niepowtarzalnych rysunków i obrazków, według samodzielnych koncepcji. Dzięki temu, dzieci wyrażają i rozbudzają na nowo kreatywne myślenie, które jest dla nich zupełnie naturalne. Zabawki plastyczne to produkty, które wspomagają rozwój. Na etapie dzieciństwa jest to szczególnie ważne, dlatego zapraszamy do przeglądania bogatego asortymentu i składania zamówień online.

Grube Kredki z Przekładanym wkładem Presto Jumbo 6 szt. - Ooly Grube Kredki z Przekładanym wkładem Presto Jumbo 6 szt. - Ooly
  • Nowy

Grube Kredki z Przekładanym wkładem Presto Jumbo 6 szt. - Ooly

Przybory do pisania i malowania

Kolorowe przekładane kredki z gumką OOly w kolorach. Trwałe jak długopis kredki, z systemem przekładania wkładu, gdy się...
Cena 39,90 zł

Przybory plastyczne dla dzieci - szeroka oferta

Z pozoru proste i tanie artykuły plastyczne dla dzieci mogą okazać się kluczowe dla rozwoju Twojego malucha. Im szybciej chwyci za specjalne farbki czy naklejki dla dzieci, tym lepiej dla jego wyobraźni i artystycznego zmysłu. Proponujemy różne przybory plastyczne dla dzieci, a wśród nich między innymi: 

  • artystyczne koraliki, 
  • wydrapywanki dla dzieci
  • brokatowe piórniki wraz z wyposażeniem, 
  • brokatowe kleje z pędzelkiem, 
  • pachnące gumki do mazania, 
  • farby w kredce,
  • notety z samoprzylepnymi karteczkami, 
  • stempelki dla dzieci
  • pisaki, flamastrym długopisy żelowe.

Jak widać, zabawki plastyczne dla dzieci to nie tylko kredki i standardowe kolorowanki dla dzieci. To dużo więcej artykułów, które dostarczają frajdy, organizują czas zabawy, uczą koncentracji, podnoszą poziom kreatywności, a na samym końcu - cieszą z uzyskanego efektu! Jako kompleksowy sklep z zabawkami i akcesoriami przygotowaliśmy też zmywalne tatuaże dla dzieci (nazywane często tatuażami tymczasowymi), które są bezpieczne dla skóry. Tatuaże mają różne przyjazne motywy, na przykład: dinozaury, pieski, kotki, kwiaty i abstrakcyjne wzory. Po zmyciu nie powodują reakcji alergicznych. 

Zaufana produkcja przyborów plastycznych dla dzieci

Producentami artykułów plastycznych są znane firmy, takie jak na przykład: B.Toys, Djeco, Janod, Melissa&Doug, Ooly, Rex London i TOPModel. Firmy te produkują nie tylko przybory plastyczne, lecz także kreatywne zabawki - w tym lalki, figurki i naczynia użytkowe. Znajdziesz je wszystkie w sklepie Zosiu, a dzięki filtrowaniu pod kątem wieku, łatwo dopasujesz zabawki do etapu rozwoju malucha. 

Wygodne zakupy online

Sprawdź wszystkie dostępne akcesoria plastyczne i stwórz dla swojego dziecka zestaw, który pozwoli mu na artystyczne działanie. Wykorzystując poszczególne przybory, wspomagasz stymulację wyobraźni, kształtowanie poczucia estetyki i odkrywanie zdolności dzieci. Artykuły plastyczne są też świetnym pomysłem na prezent przy dowolnej okazji - np. na urodziny, Dzień Dziecka, pod choinkę, rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego.  

Filtruj według

Cena
5 219
Producenci