Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Układanie

Dlaczego warto kupować zabawki do układania? To dzięki nim, Twoje dziecko rozwija się w sobie podstawowe zdolności chwytania, logicznego myślenia, precyzji i...osiągania celu! Zabawki do układania dostępne w różnej formie, to często ulubione przedmioty maluszka. W sklepie internetowym Zosiu oferujemy klocki, puzzle, układanki i sortery dla dzieci, które wyróżniają się ciekawą kolorystyką i trwałością. Wszystkie zabawki do układania wyprodukowane zostały przez cenionych producentów i są bezpieczne dla dziecka. 

Klocki jeżyki w Torbie... Klocki jeżyki w Torbie...
  • Nowy

Klocki jeżyki w Torbie...

Klocki

Duży zestaw klocków "jeżyków" kanadyjskiej marki B.toys to zabawka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sześćdziesiąt osiem...
Cena 119,00 zł

Wysokiej jakości zabawki do układania 

Wśród naszych produktów znajdziesz między innymi sensoryczne układanki dla dzieci, które pobudzają zmysły i już od wczesnego dzieciństwa stymulują ich rozwój umysłowy i fizyczny. Kreatywne zabawki sprawiają, że Twoje dziecko bawiąc się, rozwija węch, smak, dotyk, słuch i wzrok. Projektowaniem takich zabawek zajmuje się grono specjalistów, którzy dopasowują produkty do konkretnego etapu życia dziecka. Proponujemy też ponadczasowe klocki dla dzieci, które choć słusznie kojarzą się z tradycyjnymi zabawkami, zostały ciekawie unowocześnione. Popularnością cieszą się też niestandardowe puzzle dla dzieci, wzbogacone np. o wydawanie dźwięków, co jeszcze kilkanaście lat temu wydawało się niemożliwe! 

Kreatywne zabawki dostępne przez Internet

Dzięki sprzedaży online, możesz kupić zabawki do układania bez wychodzenia z domu. Zapewniamy szybką realizację zamówienia, a jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przed jego złożeniem. 

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
10 599
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej