Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Zabawki plastyczne dla dzieci

Zabawki plastyczne gwarantują świetną rozrywkę, a jednocześnie dbają o kreatywny rozwój dziecka. Dlatego też warto zachęcić dzieci do takiej formy spędzania czasu. Wysokiej jakości, ciekawe zabawki artystyczne z pewnością sprawią, że najmłodsi chętnie będą tworzyć różne artystyczne dzieła. Nasz internetowy sklep z zabawkami oferuje atrakcyjne zabawki artystyczne dla dzieci, wyprodukowane przez renomowanych producentów. To produkty sprawdzone i bezpieczne w zabawie. Zabawki plastyczne mają znane dzieciom motywy przewodnie – są to zwierzęta, rośliny i elementy ich rzeczywistości – tej codziennej, jak np. pojazdy, i tej niedostępnej, jak np. kosmos! Wykorzystaj też dostępne przybory plastyczne dla dzieci, by podnieść ich umiejętności twórczego myślenia, poczucie estetyki i zdolności manualne. Zobacz dostępne artykuły i zamów już teraz!

Stempelki Natura Calming Stamps - Londji Stempelki Natura Calming Stamps - Londji
 • Nowy

Stempelki Natura Calming Stamps - Londji

Artykuły plastyczne

Drewniane stempelki Londji pozwalają wykonać ciekawe obrazy. Zrelaksuj się, stemplując powtarzające się wzory pni, liści i...
Cena 89,00 zł
Stempelki Wieś VILLAGES - Londji Stempelki Wieś VILLAGES - Londji
 • Nowy

Stempelki Wieś VILLAGES - Londji

Artykuły plastyczne

Drewniane stempelki Londji pozwalają wykonać ciekawe obrazki z wiejskim krajobrazem. Zrelaksuj się stemplując powtarzające się...
Cena 89,00 zł
Grube Kredki z Przekładanym wkładem Presto Jumbo 6 szt. - Ooly Grube Kredki z Przekładanym wkładem Presto Jumbo 6 szt. - Ooly
 • Nowy

Grube Kredki z Przekładanym wkładem Presto Jumbo 6 szt. - Ooly

Przybory do pisania i malowania

Kolorowe przekładane kredki z gumką OOly w kolorach. Trwałe jak długopis kredki, z systemem przekładania wkładu, gdy się...
Cena 39,90 zł

Zabawki artystyczne – postaw na kreatywność

Zabawki plastyczne dla dzieci to nie tylko sposób na zabawę, ale i rozwój. Są więc doskonałą metodą na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Rozwijają one wyobraźnię, a także pozwalają na wykształcenie wielu bezcennych umiejętności. Aby jednak przynosiły takie efekty, bardzo ważne jest, by były odpowiednio dobrane do wieku. Wówczas zabawki plastyczne dla dziewczynek i chłopców wpłyną na:

 • pobudzanie wyobraźni,
 • rozwój zdolności manualnych,
 • rozwój małej motoryki,
 • koordynację ruchowo-wzrokową,
 • rozwój zdolności abstrakcyjnego myślenia. 

To tylko niektóre z korzyści, jakie niosą ze sobą dobrze dobrane plastyczne zabawki. Jak więc widzisz, ich wpływ na maluszka jest nieoceniony. Ponadto zabawki kreatywne mogą sprawić, że Twoje dziecko rozbudzi w sobie zainteresowanie i rozwinie artystyczny talent!

Odpowiednio dobrane zabawki plastyczne

Aby zabawki artystyczne dla dzieci odpowiednio spełniały swoje zadanie, powinny być właściwie dobrane. Ważne jest nie tylko przeznaczenie wiekowe, ale i zgodność z zainteresowaniami maluszka. Wybierając je, weź pod uwagę, co najbardziej mu się spodoba. Jeśli np. Twoje dziecko jest fanem zwierzątek lub jednorożców, postaw na tego typu motywy zestawów kreatywnych plastycznych dla dzieci. Dla małej księżniczki natomiast zdecyduj się na nawiązania do bajek w zabawkach artystycznych. Wówczas najmłodsi z pewnością z chęcią zasiądą do kreatywnej zabawy. Nie zapominaj również o dostosowaniu do wieku. W naszym sklepie online znajdziesz:

 • zabawki plastyczne dla 2 latka,
 • zabawki plastyczne dla 3 latka,
 • zabawki plastyczne dla 4 latka,
 • zabawki plastyczne dla 5 latka.

Tak dobrane zabawki do wykonania prac plastycznych, zapewnią rozrywkę na wiele godzin! Przy ich wyborze pamiętaj jednak o naszych wskazówkach. Źle dobrane zabawki mogą zniechęcić maluszka do tego typu zabaw. 

Najciekawsze zabawki plastyczne dla dzieci

Jaki kreatywny zestaw plastyczny dla dzieci wybrać? Możliwości jest naprawdę wiele! Oprócz klasycznych kredek i farbek, do wyboru są między innymi:

To tylko niektóre z wielu propozycji, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Oferowane przez nas zabawki artystyczne dla dzieci to produkty przemyślane i zaprojektowane tak, by zadbać o rozrywkę i rozwój. Są więc świetnym sposobem na naukę przez zabawę, która przynosi najlepsze efekty. Jeśli Twoje dziecko nie jest fanem kolorowania czy malowania, u nas znajdziesz wiele innych artykułów, które z pewnością go zainteresują. Zabawki plastyczne nie muszą być nudne! Wybierz ich nowoczesne formy i zapewnij swojemu maluszkowi świetną zabawę. 

Zabawki plastyczne dla dziewczynek i chłopców

Zapraszamy do zapoznania się z zabawkami plastycznymi, w których głównymi bohaterami są ulubione dziecięce stworzenia – pieski, kostki, motyle, ryby, jednorożce, dinozaury, rycerze, księżniczki i wiele innych postaci. Zestawy artystyczne sprzyjają rozwojowi kreatywności i być może staną się początkiem odkrywania i szlifowania wielkiego talentu! Dostarczane zabawki plastyczne to projekty firm, takich jak:

Wykorzystaj też kolorowanki dla dzieci z naklejkami, które możesz zabrać do parku, na wyjazd lub do poczekalni w miejscach publicznych. Zmywalne stempelki dla dzieci również cieszą się popularnością i możesz zamówić je wygodnie przez internet, za pośrednictwem naszego sklepu. Zapraszamy do składania zamówień – wszystkie produkty wysyłamy w możliwie najkrótszym czasie! Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia. Sprawdź nasz asortyment i wybierz najlepsze zabawki plastyczne dla dzieci od Zosiu.pl!

Filtruj według

Kategorie