Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Puzzle dźwiękowe

Chcesz nauczyć dziecka odgłosów zwierząt albo dźwięków konkretnych instrumentów muzycznych? Z pewnością nie spodziewasz się, że mogą w tym pomóc puzzle! Puzzle dźwiękowe Melissa & Doug to nowoczesna forma tradycyjnych zabawek - dziecko nie tylko układa obrazki, ale też dzięki ich dopasowaniu, poznaje rzeczywistość zmysłem słuchu. Wraz z precyzyjnym ułożeniem elementu, wydawany jest charakterystyczny dźwięk. 

Puzzle dźwiękowe - zalety

Dźwiękowe puzzle dla dzieci Melissa & Doug:

  • ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, 
  • stymulują mowę, 
  • pomagają w osiągnięciu wysokiej koncentracji, 
  • uczą logicznego myślenia, 
  • są źródłem satysfakcji z osiągnięcia celu i zabawy. 

Inne układanki dla dzieci 

Sklep Zosiu dostarcza też sensoryczne sortery dla dzieci, które powinny znaleźć się wśród podstawowych zabawek maluszków. Do układania różnych elementów oferujemy również kolorowe klocki dla dzieci, które podobnie jak puzzle dźwiękowe, rozwijają precyzyjne ruchy i zdolność myślenia. Wszystkie dostępne zabawki przynoszą dziecku dużo frajdy, ale jednocześnie są źródłem rozwoju. 

Znany producent Melissa & Doug 

Po puzzle dźwiękowe Melissa & Doug warto sięgnąć też dlatego, że jest to marka z ponad 20-letnim doświadczeniem produkcji zabawek dla dzieci. Amerykańska firma Melissa & Doug przygotowuje zabawki dostosowane do konkretnego etapu dziecka, dbając o bezpieczeństwo ich użytkowania. 

Filtruj według

Cena
17 168
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej