Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Samoloty / Rakiety Drewniane Dla Dzieci

Jakie maszyny najbardziej rozwijają wyobraźnię? Chociaż ostatecznie jest to kwestia indywidualna, doskonale sprawdzają się samoloty dla dzieci. Niezależnie od tego, czy sięgniemy po jednoosobową, drewnianą rakietę, czy po samolot dla wielu pasażerów, dzieci wykorzystają je do tworzenia historii, naśladowania dźwięków i rozwijania zdolności ruchowych. Większość maluchów marzy o lataniu, dlatego zabawki tego typu sprawiają im dużo radości! 

Samoloty dla dzieci i inne maszyny 

Oferujemy samoloty dla dzieci, które składają się z elementów połączonych magnesem. Poszczególne części można swobodnie rozdzielać i łączyć, tworząc kreatywne historie i ciąg przyczynowo-skutkowy. Drewniany samolot dla dzieci jest trwały i bezpieczny w użytkowaniu. Dzięki dużej odporności drewna, samoloty mogą być użytkowane przez lata i przekazywane z pokoleniana pokolenie. Sprawdź też inne kategorie rozwijających produktów będących środkami transportu. Proponujemy: 

Zaufani producenci i sprawne zakupy w sklepie internetowym Zosiu 

Samoloty dla dzieci, podobnie jak inne zabawki, pochodzą od cenionych i sprawdzonych producentów. Jeśli przed zakupem masz pytania dotyczące produktów lub chcesz skorzystać z doradztwa - zapraszamy do kontaktu. 

Filtruj według

Cena
65 169
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej