Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Zestawy kreatywne dla dzieci

Chcesz, żeby Twoje dziecko od najmłodszych lat odkrywało swoje talenty? Sięgnij po kreatywne zestawy dla dzieci, których celem jest rozwijanie podstawowych sprawności manualnych, ale też pobudzanie zmysłów i ciekawości dziecka. Pokazują one nie tylko to, jak Twoja pociecha radzi sobie z różnymi zadaniami, ale również wskazują kierunek, w którym zmierzają zainteresowania malucha. Kreatywne zabawki dla najmłodszych znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Zosiu.pl, a wśród nich zestawy do malowania, wyklejania, szycia czy przeprowadzania eksperymentów. Różnorodność produktów sprawia, że znajdziesz wśród nich zarówno zestawy kreatywne dla chłopców, jak i dziewczynek i to w różnym wieku.

Zestawy kreatywne dla dziewczynki i chłopca w każdym wieku

Nasze kreatywne zabawki edukacyjne pochodzą od znanych i cenionych producentów, takich jak na przykład: B.Toys, Djeco, Janod, Melissa & Doug, Miss Melody, Rex London, TOPModel i TUBAN. Zabawki kreatywne kształtują poczucie estetyki i gust muzyczny. Uczą dbałości o szczegóły i doskonale sprawdzają się w roli prezentów zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Bogata oferta dostosowana jest do każdego wieku dziecka – od propozycji dla najmłodszych po zestawy kreatywne dla młodzieży.

Zestaw kreatywny dla 3-latka

Większość trzylatków kocha układać klocki. W Zosiu.pl proponujemy je w odmiennej formie. Nasze klocki to w rzeczywistości ekologiczne kredki, za pomocą których maluchy mogą pokolorować załączone arkusze, a w przerwie od prac artystycznych ułożyć z nich wieżę lub inną budowlę. Klocki powstały z naturalnego wosku pszczelego, dlatego też stanowią one doskonały zestaw kreatywny dla dzieci poniżej 3 roku życia. Co jeszcze może wzbudzić ciekawość najmłodszych pociech? Kreatywne obrazki do wyklejenia miękkimi filcowymi pomponikami, albumy do wypełnienia załączonymi do zestawu naklejkami, stempelki czy zestawy filcowych naklejek. Produkty te mają różną tematykę, dlatego wśród nich znajdzie się zarówno kreatywny zestaw dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Zestaw kreatywny dla 4-latki

Zdrapywanka z pieskiem może być ulubionym przedmiotem zabaw dla 4-latka i jednocześnie ćwiczeniem koncentracji. Z kolei urządzanie domu za pomocą naklejek przypadnie do gustu niejednej dziewczynce. Kto wie, może w przyszłości taka zabawka kreatywna dla dziewczynki stanie się inspiracją do rozpoczęcia nauki w kierunku projektowania wnętrz. Czterolatków zainteresować mogą również przewlekanki z kolorowymi sznurowadłami. Wśród różnych tematycznych motywów znajdą dla siebie coś chłopcy i dziewczynki.

Zestaw kreatywny dla 5-latka

Jako zestaw kreatywny dla 5-latki sprawdzą się wszelkie produkty przeznaczone do samodzielnego stworzenia biżuterii czy kwiatowych dekoracji. Chłopcy z kolei spędzą długie godziny na tworzeniu i malowaniu tekturowych smoków czy wydrapywaniu trójwymiarowych owadów. Wybierając inną tematykę trójwymiarowych wydrapywanek, można sprawić, że pokochają je także dziewczynki, choć znamy i takie, które fascynują owady, smoki, pojazdy i inne zabawki uznawane za typowo chłopięce.

Zestaw kreatywny dla 6-latka

Projektowanie t-shirtów będzie dla dziewczynek w wieku 6 lat okazją do rozwijania gustu modowego i wyrażania siebie przez kolory i wzory. Chłopcy z kolei mogą spróbować swoich sił w tworzeniu przeplatanych obrazków metodą „pixel art”, polegającą na wsuwaniu za pomocą odpowiedniego narzędzia, pasków papieru w częściowo zadrukowaną i ponumerowaną siatkę, czego efektem są trójwymiarowe obrazy.

Zestaw kreatywny dla 7-latki

W tym wieku dzieci mogą spróbować swoich sił z zestawami wykorzystującymi sztukę origami. W naszej ofercie znajdziesz owady 3D z papieru do składania i sklejania, zwierzęta origami czy twarze z papieru. Po niektóre z nich mogą, z pomocą rodziców, sięgnąć również nieco młodsze pociechy. Chłopcy za pomocą dostępnego w naszej ofercie zestawu na pewno z chęcią stworzą samodzielnie kalejdoskop. Natomiast zestawy kreatywne dla 7-latki, które polecamy każdej dziewczynce to przybory do szycia i haftowania. W takich zestawach umieszczona jest bezpieczna igła, którą mogą już tak naprawdę operować 5-letnie dzieci.

Zestawy kreatywne dla 8-latki i 10-latka

Zestawy kreatywne dla 10-latka, które sprawdzą się też w przypadku nieco młodszych dzieci – 8-, 9-letnich są wszelkiego rodzaju zabawki do eksperymentowania. Taki zestaw kreatywny dla chłopców i dziewczynek pozwoli stawiać im pierwsze kroki w świecie nauki. Proponujemy zarówno zestaw dla małego archeologa, jak i chemika. Wśród propozycji, dzieci znajdą również warsztat mydlarski czy mini wulkan. Doskonały zestaw kreatywny dla dziewczynki w tym wieku stanowią koraliki, za pomocą których mała dama może stworzyć swoją autorską biżuterię.

Kreatywne zabawki dla dzieci. Zamów je na stronie Zosiu.pl

Zestawy kreatywne do malowania, wyszywania, składania czy eksperymentowania to doskonały sposób na pobudzenie ciekawości świata u Twojej pociechy i sprawdzenie jego zainteresowań. Wszystkie z nich znajdziesz w sklepie z zabawkami Zosiu, gdzie zebraliśmy najciekawsze propozycje od znanych i cenionych producentów. Zabawki kreatywne dla chłopców i dziewczynek dostępne w naszej ofercie dostosowane są do różnych kategorii wiekowych, dzięki czemu na pewno znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla Twojego malucha. Wzbudzaj w nim kreatywność już od najmłodszych lat za pomocą naszych zestawów kreatywnych.

Filtruj według