Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Pieczątki i stempelki dla dzieci

Dlaczego warto sięgać po pieczątki dla dzieci? Najmłodsi tworzą dzięki nim swoje pierwsze, wyjątkowe obrazy. Rozbudzają wyobraźnię, snują narrację i zapisują w wizualnej formie historie, których nie wymyśli nikt inny! Stempelki dla dzieci, zmywalne lub niezmywalne, mogą pomóc w nauce pisania (jeśli wybierzemy stempelki-literki), czytania, rozpoznawania kształtów i wielu innych czynnościach. Łatwo trzyma się je w ręce, a operowanie nimi sprzyja rozwojowi zdolności manualnych. Nasz sklep z zabawkami ma w swojej ofercie stempelki drewniane i plastikowe dla dzieci. Zobacz dostępne artykuły i zamów już teraz! Zapewniamy szybką realizację zamówień!

Stempelki Natura Calming Stamps - Londji Stempelki Natura Calming Stamps - Londji
 • Nowy

Stempelki Natura Calming Stamps - Londji

Artykuły plastyczne

Drewniane stempelki Londji pozwalają wykonać ciekawe obrazy. Zrelaksuj się, stemplując powtarzające się wzory pni, liści i...
Cena 89,00 zł
Stempelki Wieś VILLAGES - Londji Stempelki Wieś VILLAGES - Londji
 • Nowy

Stempelki Wieś VILLAGES - Londji

Artykuły plastyczne

Drewniane stempelki Londji pozwalają wykonać ciekawe obrazki z wiejskim krajobrazem. Zrelaksuj się stemplując powtarzające się...
Cena 89,00 zł

Stempelki zwierzęta BAM! - Londji

Artykuły plastyczne

Drewniane stempelki Londji pozwalają wykonać ciekawe obrazki ze zwierzakami. Obszerna kolekcja 16 stempelków, notes, 4...
Cena 98,00 zł

Stemple Drewniane Maszyny Budowlane- Moulin Roty

Stempelki

Drewniane stempelki Moulin Roty pozwalają zaprojektować własny plac budowy. Obszerna kolekcja 23 stempli to połączenie...
Cena 149,00 zł

Różnorodne stempelki dla dzieci

Przybory plastyczne dla dzieci to szeroki asortyment produktów, przy których dzieci chętnie spędzają czas. Mnóstwo kolorów i dodatków przyciąga wzrok i staje się okazją do eksperymentowania z fantazją, wyobraźnią i kreatywnością. Poza stempelkami z literkami alfabetu, oferujemy też inne motywy, w tym na przykład: 

 • zwierzęta,
 • dinozaury, 
 • maszyny budowlane, 
 • pojazdy. 

Udostępniamy również flamastry, pisaki i farby kropkowe, dzięki którym dzieci mogą stawiać duże kropki na kartce i łączyć kolory – bez użycia wody i pędzelków. Atrakcyjnymi stempelkami i flamastrami można ubogacać też kolorowanki dla dzieci, tworząc niestandardowe dzieła! Z pewnością znajdziecie wiele sposobów na wykorzystanie ich w zabawie!

Wysoka jakość stempelków dla dzieci

Stemple dla dzieci oraz inne artykuły plastyczne dla dzieci, które znajdziesz w naszej ofercie, pochodzą od renomowanych producentów, jak między innymi: 

 • Buki, 
 • Djeco, 
 • Do-A-Dot Art, 
 • Janod, 
 • Melissa&Doug, 
 • Rex London. 

Są to produkty wysokiej jakości i posiadają odpowiednie atesty. Dzięki temu zapewnią bezpieczną zabawę wszystkim maluszkom. Ich wiekowe przeznaczenie sprawia, że doskonale mieszczą się w dziecięcych rączkach i pozwalają na wygodne korzystanie. Zestawy pieczątek dla dzieci to gwarancja wielogodzinnej, świetnej zabawy!

Pieczątki drewniane dla dzieci i wiele innych – nasza oferta

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko stemple-pieczątki dla dzieci, ale i wiele innych produktów. Oferujemy liczne zabawki plastyczne dla dzieci, a wśród nich:

Z pewnością uda Ci się znaleźć u nas artykuły, które sprawią radość maluszkom. Sprawdź dostępne artykuły i zamów już teraz! Stempelki dla dwulatków oraz starszych dzieci oraz inne zabawki możesz zamówić wygodnie z dostawą pod podany adres! Zapraszamy!
 

Filtruj według

Cena
10 149
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej