Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Co najlepszego można dać dziecku już we wczesnych latach życia? Oczywiście wysokiej jakości zabawki edukacyjne dla dzieci, które nie tylko cieszą, ale i uczą. Zabawki edukacyjna dla 2 latka są zaprojektowane inaczej niż te przeznaczone np. dla 5 latka. Każde z nich dostosowane są do konkretnego etapu rozwoju malucha. Zabawki edukacyjne pozwalają odkrywać dziecku świat poprzez czytanie, dotykanie, słuchanie, rysowanie i rozwiązywanie zadań. W sklepie internetowym Zosiu oferujemy zabawki rozwojowe pochodzące od sprawdzonych producentów, między innymi: B.Toys, Buki, Djeco, Janod, PlanToys i Smart Games.

Zabawki edukacyjne interaktywne - zamów je bez wychodzenia z domu

Zabawki edukacyjne mają na celu kształtowanie i rozszerzanie wiedzy dziecka na temat otaczającego go świata. Maluch uczy się liczyć, czytać i rozumieć obserwowane zjawiska. Interesują Cię klasyczne zabawki drewniane, klocki edukacyjne, wirujące bączki czy specjalny wykrywacz kłamstw zapoznający dziecko z prostą techniką i podstawami elektroniki? U nas masz wybór, dzięki któremu szybko wybierzesz te zabawki, które najbardziej ucieszą syna, córkę, wnuczkę lub potomstwo Twoich przyjaciół! Sprawdź: 

  • gwizdki i zabawki sensoryczne
  • kolorowe katarynki, 
  • logiczne gry planszowe, 
  • układanki i puzzle, 
  • inne zabawki edukacyjne dla niemowląt i starszych dzieci. 

Zabawki edukacyjne (w tym zabawki interaktywne) pozwolą Ci jednocześnie odkrywać talenty i umiejętności dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 665
Producenci