Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Klocki Dla Dzieci

Jakie klocki dla dzieci warto wybrać, aby maluchy miały świetną zabawę i jednocześnie rozwijały swoje zdolności? Najlepiej te, które pochodzą od zaufanych producentów i są wykonane z bezpiecznych materiałów. W asortymencie sklepu internetowego Zosiu znajdują się m.in. klocki B.Toys, tegu, Little Dutch, Janod, Melissa&Doug, Cubika, Meli i GRIMMs. Klocki (w tym również modele drewniane) przedstawiają emocje, pojazdy, zwierzęta z farmy, świat przyrody i wiele innych ciekawych elementów rzeczywistości. Dzięki zabawie klockami, dzieci poznają i utrwalają nazwy tego, co ich otacza. 

Klocki jeżyki w Torbie... Klocki jeżyki w Torbie...
  • Nowy

Klocki jeżyki w Torbie...

Klocki

Duży zestaw klocków "jeżyków" kanadyjskiej marki B.toys to zabawka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sześćdziesiąt osiem...
Cena 119,00 zł

Wyjątkowe klocki dla dzieci do kupienia przez Internet

Dostarczamy klocki dla dzieci, dzięki którym można stworzyć atrakcyjne układanki. Dziecko podczas zabawy angażuje swoją wyobraźnię i pamięć, kształtując przy tym wszystkie zmysły, zdolność logicznego myślenia i precyzję ruchu. Wspólne zabawy przy klockach to też dla rodziców okazja do uczenia rozpoznawania dźwięków i pierwszej mowy - np. wtedy, kiedy klocki tworzą wieżę, pociąg, lub inny środek transportu. Nasze drewniane i plastikowe klocki dla dzieci są: 

  • bezpieczne, 
  • kreatywne, 
  • wytrzymałe. 

Kreatywne zabawki dla niemowląt i dzieci 

Wśród produktów sklepu online dostępne są również lalki, kolorowanki, puzzle i sortery, które każde dziecko powinno mieć w swoim domu. Te tradycyjne rodzaje zabawek, podane w nowoczesny i kreatywny sposób, pomagają w najlepszym rozwoju dziecka. Zachęcamy do przeglądania wszystkich akcesoriów, a w przypadku pojawiających się pytań - skontaktuj się z nami. 

Filtruj według

Cena
22 629
Producenci