Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Książki dla dzieci o zwierzętach

Szukasz pomysłu na prezent? Ciekawe, pięknie wydane książki o zwierzętach dla dzieci to propozycja, która sprawdzi się u czytelników w każdym wieku. Pomóż dziecku rozwijać zainteresowania i poznawać świat!

Opowiem ci, mamo, co robią myszy USZKODZONA OKŁADKA Opowiem ci, mamo, co robią myszy USZKODZONA OKŁADKA
  • Obniżka
  • Nowy

Dla najmłodszych: książki o zwierzętach dla 3-latka

Książki dla dzieci na temat zwierząt są szczególnie lubiane przez najmłodszych. Pozwalają im nie tylko poznawać otaczający świat, ale również rozwijać mowę. Jaką książkę o zwierzętach dla 2-latka lub 3-latka warto wybrać z naszej oferty? Najlepiej sprawdzą się takie z dużą liczbą ilustracji: do samodzielnego wyszukiwania, z otwieranymi okienkami lub przesuwanymi obrazkami. Taka seria książek o zwierzętach dla dzieci zaktywizuje malucha i sprawi, że literatura będzie w nim budziła pozytywne skojarzenia.

Książki o zwierzętach dla dzieci starszych

Zainteresowanie zwierzętami nie musi mijać z wiekiem. U dzieci starszych może stać się prawdziwą pasją. Dla 7-10 latków ciekawe są często nie tyle zwierzęta domowe czy leśne, co te… najmniejsze lub największe. Odpowiedz na zainteresowania swojego dziecka, kupując mu ciekawe książki o owadach dla dzieci czy popularnonaukowe publikacje o dinozaurach. Dla czytelników w wieku szkolnym możesz wybrać również książki przygodowe o zwierzętach dla dzieci, przeznaczone do samodzielnego czytania.

Szukasz wartościowych książek dla swojego dziecka? Wybieraj dobre sklepy z zabawkami. U nas znajdziesz nie tylko książki o zwierzętach, ale również inne popularnonaukowe, np. atlas świata dla dzieci.

Filtruj według

Cena
12 329
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej