Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Butelki dla Niemowląt i Dzieci

Butelki dla dzieci to artykuły, z którymi każdy maluszek jest oswojony od pierwszych miesięcy. Gdy jednak dorasta, a nie jest jeszcze gotowy na korzystanie z kubka, może korzystać z butelek przeznaczonych dla nieco starszych dzieci. Te, zamiast smoczka będą mieć wygodną słomkę. Komfort używania butelek zarówno tych przeznaczonych dla niemowląt, jak i tych dla starszych dzieci, sprawia, że cieszą się one dużą popularnością. Nasz sklep z zabawkami oferuje bogaty wybór butelek dla pociech w każdym wieku. 

Butelki dla dzieci w każdym wieku – jak wybrać?

Różnorodność butelek dziecięcych sprawia, że czasami trudno jest zdecydować się na konkretny model. Butelka, podobnie jak każda zabawka dla dzieci, powinna być dostosowana do wieku naszej pociechy. Dla najmłodszych dedykowane są butelki dla niemowląt ze smoczkiem. W trakcie nauki samodzielnego picia świetnie sprawdzą się butelki z obciążoną słomką oraz wygodnym uchwytem. Pozwolą one maluchowi pić pod każdym kątem i ułatwią trzymanie butelki. Dla przedszkolaków oraz uczniów idealna będzie butelka termiczna dla dzieci. Dzięki materiałom, z których jest wykonana, utrzyma ciepło napojów przez wiele godzin. Termobutelka ze słomką sprawdzi się także na spacerach i w podróży z maluszkiem. Dużą popularnością cieszy się butelka tritanowa – to tworzywo sztuczne w odróżnieniu od plastiku nie posiada szkodliwych dla organizmu związków chemicznych. Sprawdź także bidony dla dzieci, kubki dla dzieci oraz słomki dla dzieci w naszym sklepie.   

Filtruj według

Cena
29 159
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej