Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Jeździki dla dzieci

Jeździki to pierwsze pojazdy do samodzielnego przemieszczania, z którymi ma okazję zetknąć się dziecko. Są przeznaczone dla maluchów, które potrafią już stabilnie siedzieć. Bogactwo wzorów i kształtów sprawia, że wśród jeździków znajdzie się coś dla każdego dziecka. Ta zabawka to dobre rozwiązanie dla pociech, które jeszcze nie jeżdżą na rowerkach czy hulajnogach. Zanim dorosną do tych pojazdów, jeździki sprawdzą się fantastycznie. Co ciekawe, wiele starszych dzieci również z nich nie rezygnuje i bawi się na nich nawet w wieku dwóch czy trzech lat. Sklep z zabawkami zosiu.pl oferuje szeroki wybór jeździków. Sprawdź teraz!

Fantazyjne jeździki dla dzieci

Jeździk to fantastyczny pojazd już dla rocznego dziecka. Nabycie zdolności motorycznych to bardzo ważny etap rozwoju każdego malucha. Każdy z nich chce przecież samodzielnie poznawać świat. Dlatego też oprócz nauki chodzenia, warto jest zadbać o inne sposoby przemieszczania się dla naszej pociechy. Różne pojazdy dla dzieci z pewnością im to ułatwią. W naszym sklepie można znaleźć jeździk dla każdego chłopca i dziewczynki. Są dostępne w różnych kształtach, wzorach i kolorach. Dużym zainteresowaniem cieszy się jeździk-rowerek. Polecamy także:

Zobacz naszą ofertę i wybierz najlepsze zabawki oraz artykuły potrzebne dla maluszka i rodziców.

Filtruj według

Cena
199 559
Producenci