Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Książki edukacyjne dla dzieci

W sklepie internetowym Zosiu oferujemy książki edukacyjne dla różnych grup wiekowych - zarówno dla niemowląt, jak i 2,3,4,5,6,7,8 i nawet 10-latka. Książki edukacyjne dla dzieci pomagają w poznawaniu rzeczywistości, zrozumieniu zachodzących zjawisk i oswajaniu trudnych spraw - np. rezygnacji z nocniczka! Niektóre książeczki do czytania dla dzieci zawierają opowiadania i bajeczki, zapisane rymującym się wierszem. Dziecko chętnie zapamiętuje takie formy literackie i ćwiczy swoją pamięć.

Książki edukacyjne dla niemowląt i dzieci 

Renomowani wydawcy (tacy jak np. Media Rodzina, Egmont, Nasza Księgarnia) dostarczają książki edukacyjne, które pomagają w nauce słownictwa, radzeniu sobie w codziennych czynnościach i poznawaniu samego siebie - np. swojej budowy ciała i emocji. Edukacyjne książki dla dzieci są podstawowymi artykułami w każdym domu, w którym pojawia się maluszek! Nie da się przesadzić z ich liczbą, dlatego warto wybierać je na prezent przy dowolnej okazji. Książki edukacyjne przedstawiają dziecku rzeczywistość, poszerzają jego perspektywę patrzenia i rozbudzają wyobraźnię. Im więcej tematów dziecko będzie zgłębiać, tym lepszy będzie jego dalszy rozwój!

Inspirujące książeczki dla każdej grupy wiekowej

Znajdziesz u nas także sensoryczne książeczki kartonowe dla dzieci (oddziałujące na różne zmysły) i nowoczesne kolorowanki dla dzieci (np. kolorowanki wodne), które intrygują i zachęcają do zabawy. Proponowane artykuły ćwiczą też koncentrację i zdolności manualne.

Filtruj według

Cena
6 110
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej