Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Akcesoria do Picia dla Dziecka

Akcesoria do picia dla dziecka przydają się od pierwszych miesięcy życia każdego maluszka. Oprócz tego, co powinny pić nasze pociechy, bardzo ważne jest także, w co napój zostanie nalany. Odpowiednio dobrane akcesoria do napojów dla dzieci wpływają na prawidłowy rozwój jamy ustnej maluszka oraz mogą ułatwić jego naukę samodzielnego picia. Warto więc wybrać dostosowane artykuły, które będą wspierać wykonywanie czynności przez maluszka. Nasz sklep z zabawkami oferuje szeroki wybór akcesoriów do picia dopasowanych do każdego wieku dziecka.  

Bidon z Obciążoną Słomką... Bidon z Obciążoną Słomką...
  • Nowy

Bidon z Obciążoną Słomką...

Strona główna

NOWY innowacyjny bidon dla dzieci b.box z delikatnie obciążoną słomką, pozwala wypić napój do ostatniej kropli niezależni od...
Cena 67,00 zł

Wyjątkowe akcesoria do picia dla dzieci w każdym wieku

Akcesoria do picia to bardzo ważny element karmienia dziecka. Gdy tylko Twój maluch zaczyna samodzielnie wykonywać tę czynność, warto spróbować mu ją ułatwić odpowiednim naczyniem. W naszej ofercie znajdziesz:

Każdy z tych artykułów ma nieco inne przeznaczenie. Naukę samodzielnego picia warto rozpocząć od otwartego kubeczka Doidy. Także bidony ze słomką dla dzieci bardzo dobrze sprawdzają się w początkowych etapach nauki samodzielności. Dzięki temu, że są zakręcane, Twoja pociecha może pić bez obaw o rozlanie. Na dłuższe wyjścia czy podróże wygodnym rozwiązaniem będzie bidon termiczny dla dzieci, który utrzyma temperaturę napoju. Możliwość wymiany słomek zadba o higienę bidonu i przedłuży jego funkcjonowanie. Wśród akcesoriów do picia dużą popularnością cieszy się także kubek z dziubkiem dla dzieci. Pamiętaj, że choć naczynia to nie zabawka dla dzieci, ważne aby swoim designem zachęcały maluszki do ich używania.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
9 159
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej