Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Zabawki do piasku i piaskownicy

Wielu dorosłych wspomina zabawki do piasku jako jedne ze swoich ulubionych. W dzieciństwie każda zabawa w piaskownicy dostarczała ogromnej frajdy, dlatego opiekunowie chętnie kupowali okrągłe wiaderka, łopatki, grabki, konewki oraz inne elementy małych narzędzi ogrodniczych. Tak naprawdę nic się nie zmieniło. Chociaż wydaje się, że komputery zdominowały zabawy nawet najmłodszych dzieci, to jednak foremki i zestawy do piasku są ponadczasowe!

Lawet Dźwig Tow Truck - Wonder Wheels Lawet Dźwig Tow Truck - Wonder Wheels
  • Nowy

Lawet Dźwig Tow Truck - Wonder Wheels

Do Piasku

Wywrotka z serii Wonder Wheels kanadyjskiego producenta B.toys. Wykonana pro-ekologicznie. Idealna do piasku i do wody. 
Cena 75,00 zł

Młyn wodny kaskada z atrakcjami do zabawy w wodzie i piasku Tropical Waterfall - B.toys

Do Piasku

Kaskada do piasku i wody B.toys Tropical Waterfalls. Sprawdzi się na lato i w wakacje. Idealna na plażę, na basen i do...
Cena 99,00 zł

Wysokiej jakości zabawki do piasku

Nie musisz jechać na plażę, by wiaderko do piasku spełniło swoją rolę - klasyczna piaskownica pod domem na placu zabaw wystarczy, by pokazać dziecku jak ciekawe kształty może zbudować za pomocą specjalnych form. W naszym sklepie internetowym  Zosiu oferujemy zarówno zestawy do piaskownicy, jak i pojedyncze akcesoria z plastiku, metalu lub silikonu. W tej kategorii produktów znajdziesz zabawki producentów takich jak na przykład: 

  •  B.Toys,
  •  Janod,
  •  Melissa & Doug,
  •  Quut,
  •  Scrunch,
  •  Wonder-Wheels.

Zabawki do piaskownicy dostępne online!

Mieszkasz w regionie, w którym dostęp do sklepów z zabawkami jest utrudniony? A może po prostu chcesz robić zakupy bez wychodzenia z domu? Zamówienia online to najbardziej praktyczne i wygodne rozwiązanie. Sprawdź wszystkie nasze zabawki do piasku, pokaż je dziecku na ekranie komputera i skompletujcie razem wymarzony zestaw!

Zapraszamy do składania zamówień. 

Filtruj według

Cena
7 255
Producenci