Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Lalki, Figurki, Przytulanki i Maskotki Dla Dzieci

Twoja mała córka patrzy na Ciebie i chce Cię naśladować? Twój syn musi przygotować się na obecność młodszego rodzeństwa? Lalki i przytulanki dla dzieci to ponadczasowe zabawki, dzięki którym dziecko uczy się empatii i troski o innych. W naszej ofercie znajdziesz m.in. pachnące lalki Miniland, które zaprojektowane zostały z uwzględnieniem różnych ras świata, a także zespołu Downa. W ten sposób dziecko od najmłodszych lat kształtuje swoją wrażliwość i tolerancję.

Biały Konik Źrebak z Długą... Biały Konik Źrebak z Długą...
  • Nowy

Biały Konik Źrebak z Długą...

Lalki i Przytulanki

Przepiękny źrebak Andalusian Hair Play. Niezastąpiony towarzysz zabaw dla miłośniczki koni, przyszłej dżokejki lub dziewczynki...
Cena 189,00 zł
Konik źrebak 30 cm z... Konik źrebak 30 cm z...
  • Nowy

Konik źrebak 30 cm z...

Lalki i Przytulanki

Przepiękny źrebak rasy Spotted Mustang Foal. Niezastąpiony towarzysz zabaw dla miłośniczki koni, przyszłej dżokejki lub...
Cena 145,00 zł
Konik źrebak 30 cm z... Konik źrebak 30 cm z...
  • Nowy

Konik źrebak 30 cm z...

Lalki i Przytulanki

Przepiękny źrebak rasy Pinto Paso Fino. Niezastąpiony towarzysz zabaw dla miłośniczki koni, przyszłej dżokejki lub dziewczynki...
Cena 145,00 zł

Pachnące lalki Miniland w sklepie Zosiu 

Lalki Miniland pokazują dzieciom różnorodność otaczającego je świata. Mają waniliowy zapach i są sprężyste w dotyku, co ma na celu jak najlepsze przybliżenie ciała rzeczywistego niemowlaka. Dla dziewczynek i chłopców takie lalki są szansą nie tylko na świetną zabawę, ale też edukację pod kątem szacunku dla drugiego człowieka i budowania wspólnoty opartej na równości. Lalki posiadają cechy fizyczne bardzo realnie odzwierciedlające ludzkie ciało oraz płeć.

Przytulanki i akcesoria dostępne online

Dostarczamy lalki i przytulanki od wielu innych, sprawdzonych producentów tj. np. Melissa & Doug, B.Toys i Jellycat. Niektóre przytulanki mogą pełnić rolę poduszki. W asortymencie mamy również szumiące misie - doskonałe do usypiania lub uspokojenia niemowląt podczas przebudzenia. Służy temu emitowanie szumu bicia serca i wód płodowych, kojarzone przez maluszka z pierwotnym bezpieczeństwem. Proponujemy również inne figurki dla dzieci oraz:

  • wielopiętrowe, składane domki dla lalek
  • ubranka dla lalek - w tym np. kurtki, płaszczyki, sukienki i piżamki,
  • wędrujące pieski do nauki raczkowania. 

Sprawdź wszystkie produkty i zapewnij swojemu dziecku zarówno przyjemność zabawy, jak i rozwój wiedzy oraz charakteru. Zapraszamy do wygodnych zakupów przez Internet!

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
18 559
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej