Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Drewniane instrumenty dla dzieci

Dzieci „śpiewają” w swoim języku, zanim nauczą się mówić i tańczą na swój sposób, zanim nauczą się chodzić. Jeśli chcesz, by muzyka towarzyszyła Twojemu dziecku już od pierwszych dni, wykorzystaj w zabawach drewniane instrumenty dla dzieci. To świetny sposób na wprowadzenie dziecka do świata dźwięków!

Cymbałki Drewniane - Cubika Cymbałki Drewniane - Cubika
  • Obniżka

Drewniane instrumenty dla niemowlaków: marakasy, kastaniety, bębenek

Niemowlęta bardzo szybko zaczynają intensywnie odbierać świat za pomocą zmysłów. Wszystkich – także słuchu. Na wprowadzenie drewnianych instrumentów muzycznych dla dzieci nigdy nie jest za wcześnie. U niemowlaków możesz wykorzystać podczas zabawy instrumenty obsługiwane przez rodziców: marakasy dla dzieci, bębenek, grzechotki czy gwizdki. Z czasem Twoje dziecko nauczy się korzystać z takich drewnianych zabawek muzycznych samodzielnie i rozwijać swoje umiejętności muzyczne i te związane z dużą motoryką.

Gitary, gwizdki, pianinka, cymbałki drewniane – zaprzyjaźnij swoje dziecko z muzyką

Dzieci w wieku przedszkolnym chętnie sięgają po zabawki muzyczne i podejmują próby samodzielnej gry na instrumentach. Jeśli widzisz takie zainteresowania u swojego malucha, stwórz mu odpowiednie warunki do zabawy. Muzyczne zabawki drewniane: cymbałki, gitary, bębenki czy flety mogą służyć do odgrywania prostych melodii. Instrumenty, które oferuje nasz sklep z zabawkami, są starannie wykonane, dzięki czemu wydają czyste, przyjemne dla ucha dźwięki.

Twoje dziecko kocha muzykę? Sprawdź także nasze zabawki grające!
 

Filtruj według

Cena
6 495
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej