Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Książki przyrodnicze dla dzieci

Dbanie o zdrowie nie musi być nudne! Książka o zdrowiu dla dzieci pomoże Wam oswoić ten temat i sprawić, że dziecko w mniejszym stopniu będzie bało się wizyty u lekarza czy przyjmowania leków. Zobacz, jakie książki dla dzieci zebraliśmy w kategorii Zdrowie!

Twoje dziecko chce zostać lekarzem? Książki dla dzieci pomogą mu poznać ten zawód

Twoje dziecko lubi „leczyć” swoje zabawki? Podaruj mu książkę o lekarzu dla dzieci. Dzięki lekturze można dowiedzieć się, jak wykonuje się zawód lekarza, jakich sprzętów używa się w pracy, jak należy dbać o zdrowie.

Książka o zdrowiu dla dzieci – sposób na radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Książka o zdrowiu dla dzieci może być sposobem na oswajanie trudnych tematów. Twoje dziecko czeka wizyta u dentysty? Możecie się do tego przygotować, czytając książkę o dentyście dla dzieci. Dostosowane do wieku tematyka i ilustracje pozwolą dziecku lepiej zrozumieć temat i poczuć się pewniej w nowej sytuacji.

Zdrowe jedzenie – książki dla dzieci nie tylko dla niejadków

Po poruszające tematykę zdrowego żywienia książki dla dzieci warto sięgać nie tylko wtedy, gdy maluch ma problemy z apetytem. To sposób na budowanie zdrowych nawyków żywieniowych w każdej sytuacji. Książki o zdrowym odżywianiu dla dzieci przyciągają kolorowymi ilustracjami, a w niektórych znajdziesz nawet proste potrawy do przygotowania przez dzieci.

Poznaj także inne książki dla dzieci oferowane tylko przez najlepsze sklepy z zabawkami: książki o zwierzętach czy atlas świata dla dzieci.

Filtruj według

Cena
10 329
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej