Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Płyny i spraye do dezynfekcji zabawek i rąk dla dzieci

Spray do dezynfekcji rąk dla dzieci to obowiązkowy element wyprawki na każde wyjście z domu. Pomoże w utrzymaniu odpowiedniej higieny i zapobiegnie przenoszeniu zarazków. Dlatego też zawsze warto mieć go pod ręką. Bardzo przydatne w każdym domu, gdzie mieszka dziecko, okazują się również płyny do dezynfekcji zabawek. Pozwalają przygotować je do pierwszej zabawy. Dbają również o zachowanie higieny, gdy zabawki używane są przez inne dzieci, czy wynoszone na dwór. Spraye do dezynfekcji zabawek dla dzieci oferuje nasz sklep z zabawkami. Znajdziesz tutaj produkty pochodzące od sprawdzonych producentów. Dezynfekcja zabawek i rąk dzieci to bardzo istotny element higieny! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wysokiej jakości płyny do dezynfekcji zabawek

Spray antybakteryjny dla dzieci przydaje się w wielu sytuacjach. Warto wyposażyć w niego zarówno domową, jak i podróżną kosmetyczkę. Maluszki uwielbiają dotykać wielu rzeczy, zostawiać zabawki w zanieczyszczonych miejscach, czy też bawić się w ekstremalnych warunkach zewnętrznych. Dlatego też bardzo istotne jest, aby rodzice dbali o posiadanie środków do dezynfekcji rąk dla dzieci. Nie można również zapominać o sprayach dezynfekujących do zabawek. Sprawdź te dostępne w naszym sklepie i wybierz najpraktyczniejsze dla Twoich potrzeb. Oprócz preparatów do dezynfekcji znajdziesz u nas także kosmetyki do pielęgnacji dla dzieci oraz wiele innych artykułów przeznaczonych dla najmłodszych. 
 

Filtruj według

Cena
23 50
Producenci
więcej... mniej