Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Halo, to ja.  Logo Zosiu.pl Hey!

Witajcie, jestem Zosia. Poznajcie sklep z zabawkami Zosiu.pl. To właśnie tutaj umieszczam prawdziwe skarby, które okażą się kluczem do szczęśliwego dzieciństwa Twojego malucha. Poświęcam dużo czasu na staranne wyszukiwanie zabawek dla dzieci, które przynoszą wiele radości całej rodzinie. W jaki sposób? Dostarczając rozrywkę najmłodszym, a także wspierając rodziców w codziennych wyzwaniach wychowawczych.

W sklepie Zosiu.pl znajdziesz bogaty asortyment produktów, które będą skutecznie wspomagać dzieci na każdym etapie rozwoju, w tym m.in.:

  • zabawki kreatywne,
  • zabawki drewniane,
  • gry i zabawki edukacyjne,
  • zabawki interaktywne,
  • zabawki rozwijające motorykę.

Poza nimi, w ofercie nie mogło zabraknąć pięknych lalek i przytulanek, a także praktycznych akcesoriów do karmienia. Szukasz pomysłu na prezent dla dziewczynki, dla chłopca? Na tej stronie znajdziesz szereg ciekawych propozycji na prezent dla dziecka. Jeśli dopiero oczekujesz narodzin malucha, to z asortymentem Zosiu.pl z łatwością skompletujesz wyprawkę - w razie wątpliwości służę Ci zawsze pomocą.

Co ja tu robię?

Zanim zostałam mamą trójki dzieci: Leonka, Janeczka i Lilki, przez 10 lat pracowałam w e-commerce, zarządzając dużym e-sklepem w branży modowej. Dbając o każdy szczegół, jakość produktów i obsługi, zawsze chętnie doradzałam i byłam do dyspozycji klientów. Pomimo ogromnego sentymentu, po urodzeniu drugiego syna postanowiłam nie wracać do branży. To dzieci stały się moją pasją. Z zainteresowaniem zgłębiam wiedzę na temat poszczególnych etapów rozwoju, a także kształtowania się zachowań i emocji. To pomaga mi prawidłowo wspierać moje dzieci, a także umiejętnie dobierać asortyment do sklepu Zosiu.pl. W efekcie stanowi on odpowiedź na potrzeby maluchów i ich rodziców.

Moim największym priorytetem jest szczęście rodziny. Dlatego zawsze na koniec dnia pytam dzieci, jak minął im dzień. Czerpię ogromną przyjemność ze wspólnej zabawy z synami, a także staram się wspierać ich rozwój poprzez kreatywne zajęcia. Jednak, jak każda mama potrzebuję chwili dla siebie. Aby moje dzieci w tym czasie nie przesiadywały zbyt długo przed ekranem, do dyspozycji mają twórcze lub edukacyjne zabawki. Nie tylko wzbudzają zainteresowanie maluchów, ale także wspierają ich rozwój.

Zdaje sobie jednak sprawę, że czasy się zmieniły i wiele młodych mam musi łączyć pracę z wychowaniem dzieci. Wielopokoleniowe domy stają się powoli przeszłością, dlatego coraz trudniej o wsparcie ze strony dziadków. Oferta Zosia.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy mają coraz mniej czasu dla siebie i swoich pociech. Mam nadzieję, że nasze kreatywne zabawki i praktyczne akcesoria okażą się dla nich cennym wsparciem w codziennym wychowaniu.

Skąd się to wzięło?

W czerwcu 2019 roku podjęłam decyzję, aby otworzyć to wyjątkowe miejsce, gdzie mogę się dzielić tym, co mam i potrafię. I tak, przy wsparciu męża Grzesia i rodziców powstał sklep internetowy dla dzieci. Moje doświadczenie zawodowe i pełne zaangażowanie sprawiają, że zakupy na stronie Zosiu.pl są łatwe, szybkie i przyjemne. Każdego dnia możesz liczyć na naszą praktyczną poradę lub pomoc w doborze odpowiednich produktów.

Co oferuję?

Starannie dobieram wszystkie produkty: ciekawe zabawki, a także praktyczne akcesoria dla rodziców, które okażą się dla Ciebie nieocenionym wsparciem w wychowaniu. Oferta Zosiu.pl umożliwia zabawę na wiele sposobów, zapewniając najmłodszym potrzebną swobodę, pole do wyobraźni, ale i bezpieczeństwo. Pragnę, aby oferowane zabawki cieszyły dzieci przez lata, a rodzice mieli pewność, że dokonali dobrego wyboru. Stawiam więc na wysoką jakość materiałów, wszechstronność zastosowania i walory estetyczne - tak, aby to co otaczało nas w życiu codziennym było piękne i praktyczne.

Często wracam pamięcią do dzieciństwa na wsi, w gospodarstwie babci Gieni. Pamiętam miękką lalkę Asię, czerwoną przyczepkę Red Wagon i lalkę kapuściankę, którą przywiózł mi tata z Ameryki. Zabawek nie było dużo, a i tak przywołują pozytywne wspomnienia. Współcześnie, także nie liczy się ilość, ale jakość ofiarowanych zabawek. Nasza oferta to starannie wyselekcjonowane produkty, które będą wspierać rozwój Twojego dziecka , a także budzić w nim pozytywne skojarzenia przez długie lata.

Wszystkie oferowane produkty dostępne są od ręki. Przechowujemy je bezpiecznie w naszym magazynie w Suchym Lesie k. Poznania, a także zapewniamy natychmiastową wysyłkę. Każda zabawka, zanim trafi do magazynu, wpada w moje ręce. Uważnie się jej przyglądam, a następnie sama opisuje korzyści rozwojowe, które ze sobą niesie. Mam nadzieję, że to Ci pomoże w dokonaniu trafnych i wygodnych zakupów w naszym sklepie.

Dlaczego Zosiu.pl?

Długo szukaliśmy nazwy dla naszego sklepu. W końcu zdecydowaliśmy się utworzyć ją od mojego imienia. “Zosiu” - tak zwraca się do mnie rodzina i przyjaciele. Mam nadzieję, że oferta naszego sklepu stanie się bliska Tobie i Twoim pociechom. Marzyłam, aby powstał sklep z zabawkami dla dzieci i artykułami dla rodziców, który oddziałuje pozytywną energią, a jednocześnie wspiera doświadczeniem i gwarantuje bezpieczeństwo zakupów.

Cieszymy się, z Waszej obecności.