Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Lalki Miniland

Jeśli chcesz rozwinąć edukację dziecka na temat integracji i wzajemnej akceptacji, dostarczając mu jednocześnie dużo zabawy, wybierz pachnące lalki Miniland. Lalka, która jest podobizą dziecka, zawsze zwraca uwagę maluchów. Jeśli dodatkowo reprezentuje inne pochodzenie i narodowość, staje się dla dziecka nośnikiem informacji o tolerancji i budowaniu relacji bez barier. Pachnące lalki Miniland uwzględniają również projekty odzwierciedlające dzieci z zespołem downa

Pachnące lalki Miniland - dlaczego są wyjątkowe? 

Lalki producenta Miniland:

  • pachną wanilią i przypominają zapach prawdziwego niemowlaka, 
  • mają ciała sprężyste i miękkie w dotyku, 
  • mają ruchomą głowę, ramiona i nogi,
  • przedstawiają dzieci różnych ras - w asortymencie znajduje się lalka Europejka, Azjatka i Afrykanka

Lalki Miniland pomagają w nauce części ciała i różnic w budowie dziewczynek i chłopców. Oprócz szacunku dla drugiego człowieka, dzieci mogą też uczyć się opieki, czułości i poświęcenia. W naszym sklepie znajdziesz dodatkowo ubranka dla lalek i drewniane butelki do karmienia nowych podopiecznych. Lalki i przytulanki dla dzieci są uniwersalnymi zabawkami, które warto wykorzystać także wtedy, kiedy w rodzinie pojawia się młodsze rodzeństwo. Znany i ceniony producent Miniland stworzył oryginalne, pachnące i bezpieczne lalki, wolne od fitynianów..

Filtruj według

Cena
39 129
Producenci
więcej... mniej