Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Książki Do Czytania Dla Dzieci

Mali, książkowi bohaterzy pokazujący jak radzić sobie w codziennych sytuacjach to najlepsze inspiracje dla Twojego dziecka. Książki do czytania dla dzieci zawierają w sobie historie, które przybliżają im to, co często jeszcze nieznane i obce. Ukazują świat zwierząt, emocji, sportu, fizjologii człowieka i gotowania. Wśród produktów mamy też książki, które można wykorzystać do nauki samodzielnego czytania

Gdzie jest Dzieciątko? Opowieść o Bożym Narodzeniu
  • Nowy

Gdzie jest Dzieciątko? Opowieść o Bożym Narodzeniu

Do Czytania

Dzieci będą zachwycone tą barwnie ilustrowaną opowieścią o Bożym Narodzeniu! Zaprasza ona do wzięcia aktywnego udziału w...
Cena 34,00 zł

Książki do czytania dla dzieci w różnym wieku 

Renomowane wydawnictwa takie jak np. Mamania, Egmont, Adamada, Babaryba, Debit i Nasza Księgarnia, dostarczają starannie przygotowane książki dla różnych grup wiekowych. Znajdziesz u nas książki dla dzieci zaczynających czytać, ale też dla tych, którzy radzą sobie już lepiej - mają np.7 lub 8 lat. Nauka czytania może być samą przyjemnością, jeśli sięgnie się po książki, które są: 

  • - kolorowe i bogato ilustrowane, 
  • - podręczne - można spakować je na spacer do parku lub podróż, 
  • - wydawane w formie serii - dzieci oswajają się z głównym bohaterem lub formułą książek i dłużej przeżywają ich historie. 

Inne książki, które warto kupić

Od najmłodszych lat wykorzystuj książki edukacyjne dla dzieci o niestandardowych kształtach i fakturach, które rozwijają zmysły i przyciągają uwagę dziecka. We wczesnym dzieciństwie doskonale sprawdzają się też książki obrazkowe dla dzieci, przy których to opiekun pełni funkcję narratora i kreatora historii. Posiadamy również specjalne książki kucharskie dla dzieci, które mogą okazać się wstępem do odkrywania pasji kulinarnej!

Filtruj według

Cena
6 115
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej