Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Miseczki dla Dzieci i Niemowląt

Miseczka dla dzieci to podstawowy element wyposażenia zastawy stołowej dla malucha. Rodzice będą z niej korzystać już od pierwszych przygotowanych dla pociechy posiłków. Z czasem natomiast rosnący maluch będzie używał jej, ucząc się samodzielnego jedzenia. Warto więc by miseczki dla dzieci były przeznaczone do odpowiedniego wieku, tak aby mogły ułatwiać te pierwsze czynności. Nasz sklep z zabawkami oferuje duży wybór naczyń dziecięcych. Do zestawu naczyń warto dobrać także talerzyki dla dzieci oraz sztućce dla dzieci – tak by każdy posiłek był wyjątkowy.  

Miseczka z Przyssawką Szara - OXO Miseczka z Przyssawką Szara - OXO
  • Nowy

Miseczka z Przyssawką Szara - OXO

Miseczki

OXO Miseczka z Silikonową Przyssawką Grey
Cena 59,00 zł
Miseczka z Przyssawką Silikonowa Niebieska - Nana's Manners Miseczka z Przyssawką Silikonowa Niebieska - Nana's Manners
  • Obniżka
  • Nowy

Miseczki dla dzieci – największy wybór

Na posiłki od najwcześniejszych miesięcy świetnie sprawdzą się miseczki dla niemowląt. Ich kształt oraz rozmiar pozwolą dopasować odpowiednią dla maluszka porcję. Na pierwsze posiłki warto zaopatrzyć się również w śliniaczki dla niemowląt, które zabezpieczą ubranko przed zabrudzeniem. Dla nieco starszych dzieci świetnym rozwiązaniem jest kubek niewysypek, który daje możliwość nauki samodzielnego jedzenia bez obaw o rozsypanie jego zawartości. Dobrze sprawdzi się także bezpieczna i stabilna miseczka z przyssawką dla dziecka. Wśród dostępnych wzorów i kształtów z pewnością znajdziesz modele, odpowiadające upodobaniom Twojej pociechy. Wygodnym rozwiązaniem jest kupienie zestawu składającego się np. z miski i łyżki dla dziecka. Choć naczynia to nie zabawka dla dzieci, warto aby były kolorowe i swoim designem zachęcały do jedzenia.  
 

Filtruj według

Cena
24 185
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej