Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Kolorowanki dla dzieci

Pamiętasz jakie zabawy i przedmioty proponowali Ci opiekunowie w latach wczesnego dzieciństwa? Były wśród nich z pewnością książki obrazkowe dla dziecikolorowanki, które skupiały Twoją uwagę, ćwiczyły wytrwałość i precyzję, ale też podstawowe umiejętności manualne - takie jak trzymanie kredki w ręce, co jest ważne przy późniejszej nauce pisania. Kolorowanki dla dzieci, które oferujemy w naszym sklepie internetowym są unowocześnione i dostarczają więcej radości, wyzwalając przy tym kreatywne myślenie i rozwój wyobraźni. 

Nowoczesne kolorowanki dla dziewczynek i chłopców

W czasach Twojego dzieciństwa wodne kolorowanki były prawdopodobnie czymś nieznanym. Bo czy można kolorować na kartce tak, aby po jakimś czasie barwa zniknęła i dała możliwość ponownego kolorowania? Teraz już można! Dostarczamy wodne kolorowanki dla dzieci, które można zabrać w plener i dłuższą podróż. Wodna kolorowanka wymaga jedynie markera na wodę, a malowanie wodą nie brudzi. Dostępne są także kolorowanki: 

  • - w formie niekończącej się rolki, zapakowanej praktycznie w pudełko,
  • - interaktywne - angażujące poprzez np. klaskanie, potrząsanie książką, dmuchanie. 

Jeśli wybierasz się na spacer do parku lub chcesz, żeby Twoje dziecko zajęło się czymś w poczekalni, skompletuj wcześniej nasze kolorowanki i książki do czytania dla dzieci. Zabierz je ze sobą i zapewnij dziecku dobrze spędzony czas.

Kolorowanki sprawdzonych producentów 

Nasze produkty pochodzą od cenionych producentów, takich jak: Djeco, Rex London, Top Model, Babaryba. W sklepie internetowym Zosiu znajdziesz też książki edukacyjne dla dzieci i rozwijające, sensoryczne zabawki. Zapraszamy!

Filtruj według

Cena
6 59
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej