Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Książki / książeczki kartonowe dla dzieci

Dlaczego warto sięgać po książeczki kartonowe? Okienka do otwierania są dla dzieci intrygujące, a przedstawiane tam historie wzbudzają zainteresowanie, rozwijają wyobraźnię i pokazują dziecku ile frajdy mogą dostarczać właśnie książki. W naszym asortymencie znajdują się też książki do czytania dla dzieci - również tego samodzielnego. Proponujemy artykuły znanych wydawnictw, między innymi takich jak: Media Rodzina, Babaryba, Debit, Egmont, Mamania, Nasza Księgarnia i Olesiejuk. 

Książeczki kartonowe dla najmłodszych

Tekturowe książeczki przedstawiają historie ze świata zwierząt i przyrody. Uczą pierwszych słów związanych z rzeczywistością i pomagają w zrozumieniu wielu zjawisk. Opiekun, który pomaga dziecku poznawać świat ukryty w kartonowych książeczkach, może wykorzystywać je jako podstawę zabaw i rozmów o ważnych dla dziecka sprawach. Poza tym książeczki tekturowe są zaprojektowane w kreatywny sposób - tak, by oddziaływać nie tylko na zmysł wzroku, ale także dotyku. Dzięki temu dziecko rozwija się prawidłowo - podobne cele w najmłodszych latach pełnią miękkie książeczki z pacynką i innymi elementami. 

Zamów książki dla dzieci bez wychodzenia z domu 

Dzięki bogatemu asortymentowi, umożliwiamy wybór i dopasowanie książek dla dzieci pod kątem ich wieku czy odkrywanych zainteresowań. Sprawdź również układanki, klocki i kolorowanki dla dzieci, dostarczając maluszkom wielu pięknych przeżyć. Wszystkie książeczki i zabawki sa skarbami, które kształtują umiejętności i charakter dziecka.

Filtruj według

Cena
6 329
Producenci