Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Sortery

Dlaczego zabawka typu sorter dobrze wpływa na rozwój dziecka? Zadanie polegające na dopasowaniu kształtów we właściwe miejsce, uruchamia myślenie przyczynowo-skutkowe. Wymaga wykonania precyzyjnych ruchów i utrzymania uwagi, a osiągnięty cel daje dziecku dużą satysfakcję i wzmacnia poczucie wartości. Sortery dla dzieci pobudzają wyobraźnię, uczą pokonywania przeszkód i kształtują wytrwałość. W naszym sklepie internetowym zapewniamy duży wybór sorterów oraz kształtów klocków, które pochodzą od znanych producentów, takich jak: B.Toys, Cubika, Fat Brain Toys, Goki, GRIMMs, Janod, Little Dutch, Melissa&Doug, PlanToys i Wydawnictwo Egmont.

Drewniany sorter kształtów Motyl Sweet Cocoon - Janod Drewniany sorter kształtów Motyl Sweet Cocoon - Janod
  • Obniżka
Piramida Wieża 10 Kostek Alfabet - Melissa and Doug Piramida Wieża 10 Kostek Alfabet - Melissa and Doug
  • Obniżka
Drewniany Sorter Kształtów - Cubika Drewniany Sorter Kształtów - Cubika
  • Obniżka
Cena podstawowa 129,00 zł -20% Cena 103,20 zł

Kreatywne sortery dla dzieci

Dostarczamy między innymi: 

  • klasyczne sortery drewniane - np. w formie piramidy do ułożenia, 
  • pierwsze gry dla dzieci, które wprowadzają w świat sortowania, 
  • specjalne kostki aktywizujące, 
  • sensoryczne układanki dla dzieci

Kolorowe klocki dla dzieci przeznaczone są dla różnych grup wiekowych. Wiele z nich można podać maluszkowi już po 12 miesiącach życia.

Zamów zabawki przez Internet

Sorter, podobnie jak klasyczne klocki, znajduje się wśród najbardziej podstawowych zabawek towarzyszących w prawidłowym rozwoju dziecka. Taka zabawka powinna znaleźć się w każdym domu, w którym pojawia się dziecko. Wśród proponowanych przez nas akcesoriów są również interaktywne puzzle dla dzieci, kolorowanki wodne, pachnące lalki Miniland oraz inne przedmioty rozwijające zmysły i kształtujące u dziecka zdolności manualne.

Zachęcamy do wygodnych i bezpiecznych zakupów przez Internet, a w przypadku pytań dotyczących konkretnego produktu lub realizacji zamówienia, zapraszamy do kontaktu.