Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Książki o odpieluchowaniu dla dzieci

Wielu rodziców szuka bajeczek, które ułatwią ich pociechom naukę podstawowych czynności oraz rozwijanie samodzielności. Są to na przykład książki o odpieluchowaniu, które pomogą maluchom na tym niełatwym etapie rozwoju. Oprócz nich polecamy książki o emocjach dla dzieci, które ułatwią im zrozumienie swoich odczuć w tym czasie.

Książki o odpieluchowaniu — czy warto mieć je w domu?

Rezygnacja z pieluchy jest dla wielu szkrabów bardzo stresująca. Czasem trudno im zrozumieć, do czego służy nocnik, dlaczego mają go używać i w jaki sposób to robić. Wszystkie te wątpliwości pomogą wyjaśnić bajki o odpieluchowaniu. Dzięki kolorowym obrazkom i ciekawym historyjkom maluchy nie będą czuły takiej niechęci do robienia siku do nocnika lub na nakładkę. Poczują się znacznie pewniej, kiedy zobaczą, że ich ulubione postacie, takie jak Pucio czy Kicia Kocia również się tego uczą. Książki dla dzieci o nocniku pomogą także Tobie, jeśli chcesz porozmawiać z dzieckiem o odpieluchowaniu, ale krępujesz się mówić o sprawach fizjologicznych.

Odpieluchowanie to ważna sprawa, niestety nie wszystkie sklepy z zabawkami mają w ofercie książki dla dzieci na ten temat. Dlatego też wybierz książki o pożegnaniu z pieluchą u nas! Dobraliśmy je starannie co do treści i grafiki,a wcześniej czytaliśmy z naszymi pociechami. Oprócz nich w naszej ofercie znajdziesz wiele innych ciekawych pozycji, na przykład książki o zwierzętach, pojazdach czy dinozaurach.

Filtruj według

Cena
6 95
Producenci
więcej... mniej