Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Djeco Zabawki

Djeco to francuska rodzinna marka, która od 1954 roku aktywnie działa w branży dziecięcej tworząc wartościowe zabawki o wysokich walorach edukacyjnych, estetycznych i jakościowych. Obecnie asortyment obejmuje ponad 1 000 pozycji i 3 główne linie: zabawki i gry, dekoracje, kreatywne zestawy artystyczne. Zabawki Djeco mają piękny design, wzbudzają zainteresowanie, pobudzają dziecięce pasje, wyobraźnię i intelekt, mądrze uczą i zapewniają wiele radości całej rodzinie, dlatego też stanowią bardzo ważną część oferty sklepu internetowego Zosiu.pl.

Djeco – zabawki edukacyjne z ciekawą historią

Nazwa Djeco pochodzi od gekona, szczęśliwej jaszczurki. Właścicielka firmy Véronique Michel-Dales stworzyła atrakcyjne gry edukacyjne. W latach 60. firma zdobyła 4 nagrody, które w świecie zabawek są niczym filmowe Oscary. W kolejnych latach inicjatywę przejął bardzo utalentowany artystycznie syn założycielki – Frédéric. Opracował on zupełnie inną niż dotąd kolekcję zabawek edukacyjnych: drewniane zabawki w tym bestsellerowe drewniane warzywa, karty i gry planszowe.

Gry Djeco zostały przetłumaczone na wiele języków i są dostępne dla dzieci na całym świecie. Obecnie kolekcje zabawek Djeco powstają przy współpracy najlepszych specjalistów od projektowania: grafików, ilustratorów i uczonych. Zabawki poddawane są restrykcyjnym testom zgodnie z wymogami normy europejskiej EN71 i rozporządzeń REACH, co gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Wiele z zabawek Djeco można znaleźć w prestiżowych muzeach na całym świecie: w Luwrze i Quai Branly we Francji, w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Danii, Niemczech, Japonii oraz w Stanach Zjednoczonych.

Zabawki Djeco – oferta

Oferta firmy Djeco to łącznie ponad 1000 pozycji, które bawią, uczą i rozbudzają w dziecku kreatywność. Tak wartościowych zabawek nie mogło więc zabraknąć w naszej ofercie.

Zabawki Djeco – sklep Zosiu.pl oferuje:

  • zestawy kreatywne,

  • gry planszowe,

  • sortery,

  • puzzle,

  • zabawki drewniane,

  • instrumenty muzyczne,

  • zabawki magnetyczne,

  • zabawki do ogrodu,

  • parasolki dziecięce.

Bogata kolekcja Djeco dla małych dzieci to przede wszystkim drewniane zabawki do ciągnięcia, układania, budowania oraz sortowania kształtów. Przedszkolaki mogą wybierać spośród zabawek muzycznych, gier karcianych i planszowych, puzzli, zabaw w odgrywanie dorosłych ról (zestawów lekarza, fryzjera, sprzedawcy), domków i akcesoriów dla lalek. Starsze dzieci uwielbiają zestawy kreatywne Djeco do malowania, ozdabiania, wycinania, naklejania, czy wydrapywania.

Gdzie kupić zabawki Djeco? Sklep internetowy Zosiu.pl

W sklepie internetowym Zosiu.pl znajdziesz bogatą ofertę zabawek firmy Djeco. Staramy się stale uzupełniać ją o nowości, które ta rodzinna francuska firma wypuszcza na rynek. Zabawki te doceniane są przez rodziców na całym świecie. Nie dziwi nas to, ponieważ stworzone przez Djeco zabawki uczą, pobudzają kreatywność, pozwalają dzieciom odnaleźć ich pasje, ale też stanowią świetną zabawę nie tylko dla maluchów, ale również dla całej rodziny. Gry planszowe czy karciane marki Djeco są doskonałym pretekstem do spędzania wspólnie czasu.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi naukę poprzez zabawę to Djeco – zabawki dostępne w ofercie sklepu internetowego Zosiu są do tego doskonałe.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
3 349