Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Zabawki Drewniane Dla Dzieci

Wychowując dziecko, możesz w pełni odejść od plastikowych wyrobów i tworzyw sztucznych. Coraz większą popularność odzyskują drewniane zabawki dla dzieci, którymi bawiło się wiele wcześniejszych pokoleń. Dzisiejsze drewniane klocki, układanki i inne akcesoria są unowocześnione i choć zachowują swoje pierwotne założenia i bezpieczeństwo, to jednak mają w sobie nową jakość. Z tego właśnie powodu drewniane zabawki dla niemowląt i dzieci wybierane są często przez rodziców, dziadków oraz osoby, które odwiedzając maluszka, chcą przynieść ze sobą modny upominek - np. na roczek.

Drewniane zabawki dostępne w sklepie internetowym

Zabawki kreatywne z drewna podnoszą zdolności manualne, pozytywnie wpływają na integrację sensoryczną, rozbudzają wyobraźnię i przede wszystkim - zachowują doskonałą jakość przez bardzo długi czas. Bogaty asortyment umożliwia wybór zabawek odpowiednio dopasowanych do charakteru i rozwijających się zainteresowań dziecka, ale także do planu zabawy opiekuna - możesz wybierać spośród rzeczy takich jak na przykład drewniane:

  • zabawki z literkami, 
  • kolorowe zabawki do kuchni, 
  • liczydła, grzechotki i układanki, 
  • kolejki i wagoniki, 
  • zestawy do tworzenia biżuterii. 

Złóż zamówienie bez wychodzenia z domu

Przygotowaliśmy liczne zabawki sensoryczne dla niemowląt i dzieci do lat 6, które poprzez zabawę kształtują sposób myślenia i zdolności najmłodszych. Sprawdź też specjalnie zaprojektowane zabawki do kąpieli i złóż zamówienie w najwygodniejszej formie - online