Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Lista produktów marki Puky

Powstała w 1949 roku firma PUKY już przeszło 70 lat tworzy rowery dla dzieci, pojazdy trójkołowe, rowerki biegowe, jeździki, i hulajnogi wytwarzając je lokalnie w Niemczech.

Puky jest jednym z liderów niemieckiego rynku pojazdów dla dzieci, zarówno pod względem produkcji, jak i sprzedaży. Wyspecjalizowany zakład zatrudniający ponad 100 osób produkuje dziennie blisko 3000 pojazdów dla dzieci.

Obecnie PUKY ma w swojej ofercie hulajnogi, rowery dla dzieci i młodzieży, rowerki biegowe, gokarty, rowerki trójkołowe i akcesoria rowerowe. Najpopularniejsze modele PUKYLINO i Puky WUTSCH są najczęściej wybieranymi rowerkami dla dzieci. Wszystkie rowerki cieszą się dużą popularnością wśród rodziców ze względu na niezwykłą trwałość rowerki dziecięce posiadają 5 letnią gwarancję oraz zapewnienie dostępu do oryginalnych części zamiennych przez 10 lat od zakończenia produkcji danego modelu.

Kluczem do sukcesu marki PUKY® jest wyjątkowy oryginalny design oraz jakość znana i ceniona jako Made in Germany. Dzięki temu rodzice nabywają produkt który może cieszyć przez wiele lat a także zyskać na odsprzedaży artykułów, które praktycznie nie tracą na swojej wartości.

Wesołe i pełne energii dzieci to motywacja dla firmy PUKY by tworzyć dzieciom zabawki i pojazdy, które są ładne i jednocześnie optymalnie wspierają i promują w rozwoju ruchowym. To właśnie ruch wspiera u naszych dzieci rozwój umysłowy i motoryczny. Wieloletnie doświadczenie i współpraca ze specjalistami i jednostkami wspierającymi rozwój dziecka, tj. terapeutami ruchu, pediatrami, przedszkolami i szkołami, gwarantują że wybór produktów PUKY spełni wszystkie oczekiwania i zapewni odpowiedni rozwój ruchowy.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
25 485