Tylko prawdziwe opinie produktowe
Bezpieczne płatności internetowe
Zwrot produktów do 30 dni
Solidna firma - jesteśmy wiele lat na rynku
Opowiem ci, mamo, co robią psotne stwory
Cena regularna:
towar niedostępny
"Opowiem ci, mamo, co robią psotne stwory” to wspaniała książka do czytania i oglądania. Ćwiczy u najmłodszych spostrzegawczość i umiejętność opowiadania, pobudza wyobraźnię, ale przede pozwala na twórcze spędzenie czasu i fantastyczną zabawę.
Na pewno dobrze znacie te stwory, choć nawet tego nie podejrzewaliście! Przedstawiamy wam Chlewusia, miłośnika skarpetek o aromacie sera, którego środowiskiem naturalnym jest bałagan, Ściemkę testującą najnowsze trendy w kłamstewkach, Pasibrzucha wcinającego jedzonko na wszystkie litery alfabetu oraz wielu innych psotników i gamoni.
Z tej książki dowiecie się też, jak często Błotko (z towarzyszącym jej kłębkiem kurzu) bierze kąpiel, czy państwo Tomoje kiedyś przestaną wyrywać sobie wszystko z rąk, jakie kawały lubi robić Chechełko oraz czy Fochnę da się przytulić.
- Wiek: 3-6
- Forma wydania: oprawa twarda
- Liczba stron: 28
- Wymiary: 20 x 28 cm
- Autor: Podleś Ewa
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!