Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Lista produktów marki Szumisie

Szumisie to szumiący miś, który koi i pociesza niemowlęta na całym świcie. Biały szum przypomina odgłos suszarki, szum morza lub deszczu, czyli rozpoznawane przez noworodki dźwięki dobiegające z otoczenia jeszcze, gdy były w brzuchu mamy. Spokojny szum zapewnia noworodkom poczucie bezpieczeństwa, bezstresowe zasypianie, wyciszenie się i spokojny sen.

Założycielka marki Anna Skórzyńska, jak większość mam zmagała się z problemami podczas usypiania swojego syna, stała przy jego łóżeczku z szumiącą suszarką. Kolejnej bezsennej mocy wymyśliła szumisia, który bezpiecznie czuwa nad dziećmi, jest mięciutki i przyjacielski.

Szumiące misie wraz z szumiacym sercem są w całości produkowane w Polsce, z atestowanych materiałów. Szumiś jest bezpieczny i rekomendowany dla dzieci już od urodzenia.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
99 229