Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Melissa & Doug Zabawki, Puzzle, Kolorowanki

"Przywróćmy dzieciom dzieciństwo" to misja amerykańskiej firmy Melissa & Doug. Dawniej dzieci miały dużą przestrzeń na swobodną zabawę, odkrywanie świata, doświadczanie wszystkimi zmysłami. Melissa pragnie, by dzieci wciąż były ciekawe, kreatywne, odważne, a nawet znudzone... zamiast nadmierni pobudzone telewizją i przebodźcowane zajęciami dodatkowymi. 

Melissa i Doug to prawdziwi ludzi, którzy wychowali 6 dzieci! Wspólnie wymyślili i założyli ponad 25 lat temu w Stanach Zjednoczonych firmę, której zabawki zmieniają punkt widzenia o dzieciństwie i zabawie.

Odpowiednie środowisko do wzrastania i przemyślane zabawki kształtują osobowość dzieci i dają dobry start w dorosłość. Pozwólmy dzieciom, by samodzielnie odkrywały kim są, jakie mają pasje, talenty i umożliwmy, aby małymi kroczkami osiągały swoje cele. 

Zabawki Melissa & Doug to często proste koncepcje, które dają nieskończone możliwości zastosowań, inspirują dzieci do twórczej zabawy, bez ograniczeń, zachęcają do pokonywania barier.

Produkty Melissa and Doug to ogólnorozwojowe zabawki, które poruszają wyobraźnię. Wśród kultowych produktów znajdują się wodne kolorowanki Melissa and Doug. Kolorowanka Water Wow farm, pojazdy, podwodny świat, to kolorowanka wodna z pisakiem napełnianym wodą. Idealna zabawka w podróż, zajmuje dziecko na długo i nie brudzi. Naklejki wielokrotnego użytku Melissa and Doug, zestawy kreatywne, czy drewniane zabawki jak farma, stajnia i domek Melissa & Doug znajdziemy w domach większości świadomych rodziców. Amerykańska firma słynie z obszernej kolekcji zabaw do naśladowania dorosłych, takich jak lodziarnia Melissa and Doug, zestawy do sprzątania, prania, prasowania.

Kreatywna teczka Graj,... Kreatywna teczka Graj,...
  • Obniżka
  • Nowy
Cena podstawowa 75,00 zł -20% Cena 60,00 zł
Kreatywna teczka Graj,... Kreatywna teczka Graj,...
  • Obniżka
  • Nowy
Cena podstawowa 75,00 zł -20% Cena 60,00 zł
Kreatywna teczka Graj,... Kreatywna teczka Graj,...
  • Obniżka
  • Nowy
Cena podstawowa 89,00 zł -15% Cena 75,65 zł

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
18 320