Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Melissa & Doug Zabawki, Puzzle, Kolorowanki

"Przywróćmy dzieciom dzieciństwo" to misja amerykańskiej firmy Melissa & Doug. Dawniej dzieci miały dużą przestrzeń na swobodną zabawę, odkrywanie świata, doświadczanie wszystkimi zmysłami. Melissa & Doug pragnie, by dzieci wciąż były ciekawe, kreatywne, odważne, a nawet znudzone - zamiast nadmiernie pobudzone telewizją i przebodźcowane zajęciami dodatkowymi. Sprawdź zabawki dla dzieci Melissa&Doug i zamów je wygodnie przez Internet.

Melissa & Doug - zabawki dziecięce

Zabawki Melissa & Doug to często proste koncepcje, które dają nieskończone możliwości zastosowań. Inspirują dzieci do twórczej zabawy, bez ograniczeń zachęcają do pokonywania barier. Produkty Melissa and Doug to ogólnorozwojowe zabawki, które poruszają wyobraźnię.

Wśród kultowych akcesoriów znajdują się wodne kolorowanki Melissa and Doug - w tym kolorowanki wodne z pisakiem napełnianym wodą. To przykład idealnej zabawki na podróż, ponieważ zajmuje dziecko na długo i nie brudzi. W tej kategorii przygotowaliśmy też naklejki wielokrotnego użytku Melissa and Doug, zestawy kreatywne, czy drewniane zabawki, takie jak na przykład farma, stajnia i domek. Zabawki Melissa & Doug znajdziemy w domach większości świadomych rodziców. Amerykańska firma słynie z obszernej kolekcji zabaw do naśladowania dorosłych. Wśród nich znajdują się między innymi lodziarnia Melissa and Doug oraz zestawy do sprzątania, prania i prasowania.

Zaufaj producentowi Melissa & Doug!

Melissa & Doug to prawdziwi ludzie, którzy wychowali 6 dzieci! Wspólnie wymyślili i założyli ponad 25 lat temu w Stanach Zjednoczonych firmę, której zabawki zmieniają punkt widzenia o dzieciństwie i zabawie. Jako sklep z zabawkami dla dzieci chcemy promować kreatywne i jednocześnie bezpieczne podejście do zabaw, dlatego polecamy akcesoria od tego producenta.

Odpowiednie środowisko do wzrastania i przemyślane zabawki kształtują osobowość dzieci i dają dobry start w dorosłość. Pozwólmy dzieciom, by samodzielnie odkrywały kim są, jakie mają pasje, talenty i umożliwiamy - tak, aby małymi kroczkami osiągały swoje cele.

Sprawdź też kategorię: gry planszowe dla dzieci

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
18 299