Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Auzou - kolorowanki, wydrapywanki i naklejki

Auzou to popularne francuskie wydawnictwo, które na rynku funkcjonuje już od 1973 roku. Do niedawna marka zajmowała się jedynie produkcją książek dla dzieci i młodzieży. W 2019 roku Auzou zdecydowało się poszerzyć swoją działalność o projektowanie akcesoriów do zabawy dla najmłodszych. Marka zawdzięcza swoją popularność głównie naciskowi, jaki stawia na prawidłowy rozwój dzieci. Zespół Auzou zdaje sobie sprawę, że zabawa powinna dostarczać maluchom nie tylko rozrywki, ale przede wszystkim nauki i wiedzy o świecie.

Drewniane zwierzątka układanka klocki - Auzou Drewniane zwierzątka układanka klocki - Auzou
  • Obniżka

Auzou - kolorowanki, książki, naklejki dla dzieci

Wśród zabawek oferowanych przez Auzou najpopularniejszymi pozycjami są między innymi:

  • wydrapywanki,
  • książki,
  • naklejki
  • oraz kolorowanki dla dzieci.

Sklep z zabawkami dla dzieci zosiu.pl poleca zabawki kreatywne Auzou wszystkim, którzy podobnie jak twórcy marki w zabawie z dziećmi stawiają przede wszystkim na rozwój. Produkty Auzou cechują się najwyższą jakością, która została udoskonalona w ciągu wielu lat funkcjonowania wydawnictwa. Wszystkie artykuły produkowane przez markę poddawane są testom laboratoryjnym, aby zapewnić użytkownikom całkowite bezpieczeństwo materiałów, z jakich zostały stworzone. Co więcej, zabawki Auzou powstają we współpracy ze specjalistami, którzy swoje życie poświęcają pracy z dziećmi. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zabawkami kreatywnymi dostępnymi w tym dziale. Polecamy także edukacyjne gry dla dzieci.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
25 149