Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Lista produktów marki AlaantkoweBLW

Alaantkoweblw to blog kulinarny z przepisami BLW dla dzieci oraz fachowymi poradami i artykułami dotyczącymi zdrowia, rozwoju i przede wszystkim odżywianiu dzieci.

Na naszej stronie dostępne są fartuszki "No i co że bałagan" w kolorach zielonym, niebieskim, żółtym i różowym.

Alaantkoweblw to marka stworzona przez dwie mamy: Joannę Anger i Annę Piszczek, które połączyła metoda karmienia BLW, wspólna pasja, poszukiwanie inspiracji do żywienia swoich dzieci: Ali i Antka oraz zapewnienie dzidziom szczęśliwego rozwoju.

Alaantkoweblw to blog kulinarny z przepisami BLW dla dzieci oraz fachowymi poradami i artykułami dotyczącymi zdrowia, rozwoju i przede wszystkim odżywianiu dzieci.

Propagatorki metody BLW w Polsce, edukatorki żywienia, wielkie entuzjastki życia, Ania i Asia, są autorkami bestsellerowej książki z przepisami dla dzieci ALAANTKOWE BLW. Kolejna publikacja NOWE ALAANTKOWE BLW zawiera następne 100 przepisów zdrowych i różnorodnych dań dla dzieci. Najnowsza publikacja ALAANTKOWE BLW. ROŚNIEMY zawiera przepisy z daniami dla nieco starszych dzieci.

Dla rodziców rozszerzających dietę swoim pociechom dostępny jest jedyny w Polsce, tak obszerny kurs blw online. Praktyczny kurs Blw można odbyć nie wychodząc z domu.

Alaantkoweblw to także 3 praktyczne ebooki z przepisami blw: 40 dań wzmacniających odporność; Po 6 miesiącu! – 50 dań na początek rozszerzania diety; Śniadanie z głowy! 30 przepisów na każdy dzień miesiąca.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
39 60