Lista produktów marki Alaantkoweblw

Alaantkoweblw to marka stworzona przez dwie mamy: Joannę Anger i Annę Piszczek, które połączyła metoda karmienia BLW, wspólna pasja, poszukiwanie inspiracji do żywienia swoich dzieci: Ali i Antka oraz zapewnienie dzidziom szczęśliwego rozwoju.

Alaantkoweblw to blog kulinarny z przepisami BLW dla dzieci oraz fachowymi poradami i artykułami dotyczącymi zdrowia, rozwoju i przede wszystkim odżywianiu dzieci.

Propagatorki metody BLW w Polsce, edukatorki żywienia, wielkie entuzjastki życia, Ania i Asia, są autorkami bestsellerowej książki z przepisami dla dzieci ALAANTKOWE BLW. Kolejna publikacja NOWE ALAANTKOWE BLW zawiera następne 100 przepisów zdrowych i różnorodnych dań dla dzieci. Najnowsza publikacja ALAANTKOWE BLW. ROŚNIEMY zawiera przepisy z daniami dla nieco starszych dzieci. 

Dla rodziców rozszerzających dietę swoim pociechom dostępny jest jedyny w Polsce, tak obszerny kurs blw online. Praktyczny kurs Blw można odbyć nie wychodząc z domu. 

Alaantkoweblw to także 3 praktyczne ebooki z przepisami blw: 40 dań wzmacniających odporność; Po 6 miesiącu! – 50 dań na początek rozszerzania diety; Śniadanie z głowy! 30 przepisów na każdy dzień miesiąca.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
59 60