Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel
 • Lego Duplo Pudełko z Klockami 10913
 • Lego Duplo Pudełko z Klockami 10913
 • Lego Duplo Pudełko z Klockami 10913
 • Lego Duplo Pudełko z Klockami 10913
 • Lego Duplo Pudełko z Klockami 10913
 • Lego Duplo Pudełko z Klockami 10913
 • Lego Duplo Pudełko z Klockami 10913
 • Lego Duplo Pudełko z Klockami 10913
Lego Duplo Pudełko z Klockami 10913
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Lego Duplo Pudełko z Klockami 10913

129,00 zł
Brutto
Dodaj do listy życzeń

Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-12-05


Wysyłka w 24h!

30 dni na zwrot!

Darmowa wysyłka od 250zł

Opis

Zestaw klocków Lego Duplo zawiera 65 elementów o różnych kolorach i kształtach. Zestaw startowy klocków Duplo zapewnia dzieciom kreatywną zabawę, angażuje na dłuższy czas, rozwija wyobraźnię i zdolności motoryczne. Edukacyjna zabawka dla małych dzieci w wytrzymałym pojemniku zawiera: samochodzik z ruchomymi kołami, dach, okno, kwiaty, bagietkę, figurki ludzików DUPLO, klocki z cyframi od 1 do 3 oraz komplet klasycznych klocków we wszystkich kolorach tęczy. Rodzice mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów, razem z nimi ciesząc się z łączenia klocków i elementów na miliony różnych sposobów. Kolorowe, duże elementy pobudzają wyobraźnię dzieci i są bezpieczne, a do tego łatwo utrzymać je w czystości i zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

 • Liczba elementów 65
 • Wiek + 18 miesięcy
 • Wymiary opakowania 18 x 37 x 18 cm

Bezpieczne, kolorowe i duże klocki oraz elementy sprawiają, że ta zabawka edukacyjna dla chłopców i dziewczynek od 18 miesięcy doskonale sprawdzi się jako prezent na Święta, urodziny lub z innej okazji.

Wszystkie intrygujące kolory, kształty, przedmioty, ludziki i cyfry można wygodnie schować do ładnego pojemnika LEGO® DUPLO®. Można je również połączyć z innymi zestawami DUPLO, by budować jeszcze wspanialsze dzieła.

Ta zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii — siłą napędową jest dziecięca wyobraźnia! Interaktywne zabawki bez elementów elektronicznych poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową i umiejętność rozwiązywania problemów, zapewniając dzieciakom możliwość kontrolowania zabawy.

Zabawa zaczyna się natychmiast po otwarciu pojemnika z klockami. Proste instrukcje podsuną rodzicom i dzieciom inspiracje do budowania — a gdy maluchy raz zaczną budować kreatywne modele, już nigdy nie będą chciały przestać!

Zestawy LEGO® DUPLO® to świetne prezenty dla przedszkolaków. Rozwijają wyobraźnię, zachęcają do swobodnej zabawy i wspomagają rozwój maluchów.

Zestawy początkowe LEGO® DUPLO® spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki temu maluszki mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku!

W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO® DUPLO®, by mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny DUPLO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

LEGO
10913

Specyficzne kody