Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Zabawki ogrodowe na zewnątrz dla dzieci

Chcesz, żeby Twoje dziecko wspominało dzieciństwo jako etap beztroski? Zabawki na zewnątrz to grupa produktów, które na pewno w tym pomogą. Twoje dzieci mogą pamiętać puszczanie baniek mydlanych w parku, malowanie kredą przed domem, piruety z wstążką gimnastyczną i rozmowy Walkie-Talkie, przypominające najlepsze sceny z filmów. Dostarczamy wysokiej jakości zabawki na świeże powietrze, dzięki którym dzieciństwo jest pełne aktywności fizycznej i radości! 

Zabawki dla dzieci na zewnątrz - do wody, do piasku, na świeże powietrze

Zabawki do wody, piasku, ogrodu, parku lub na plac zabaw, to też między innymi: 

  • piłki kauczukowe, 
  • pojemniki na owady,
  • lornetki dziecięce, 
  • baseny dmuchane, 
  • kolorowe latawce, 
  • dyski sensoryczne, 
  • parasolki. 

W naszym sklepie Zosiu możesz również skompletować zestawy narzędzi do piaskownicy. Na zabawki do piasku składają się m.in. ponadczasowe wiaderka, foremki, grabki i łopatki!

Złóż wygodne zamówienie online 

Wszystkie zabawki ogrodowe (przeznaczone także do ogrodu przedszkolnego) pochodzą od producentów, zapewniających trwałość, ale i bezpieczeństwo użytkowania akcesoriów. Wśród nich znajdują się na przykład firmy:  B.Toys, Djeco, Fat Brain Toys, Janod, Scrunch, Melissa & Doug, PlanToys i Rex London. Zapraszamy do przeglądania pełnego asortymentu zabawek i wyboru przedmiotów, dzięki którym dzieciństwo zapamiętane będzie jako czas zabawy, kreatywności i eksplozji kolorów! 

Filtruj według

Cena
3 328
Producenci
więcej... mniej
Motyw Zabawy
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej