Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Lista produktów marki TOPModel

TopModel to uwielbiana przez dziewczynki seria opowiadająca o modzie, przyjaźni i projektowaniu ubrań, została stworzona prze firmę niemiecką firmę Depesche. Romantyczna i magiczna seria TopModel to najlepszy pomysł na prezent dla dziewczynki.

Produkty Top Model to kreatywne zestawy, pięknie zaprojektowane i zilustrowane, rozwijające umiejętności plastyczne i manualne dziewczynek, pobudzają wyobraźnie i odkrywają nowe pasje.

Pośród topowych artykułów Top Model znajdziemy szkicowniki do projektowania ubrań, sukni ślubnych, strojów tanecznych, pamiętniki na kod lub kłódkę, zestawy do projektowania wnętrz, kolorowanki z błyszczącymi naklejkami, przybory piśmiennicze.

Dzięki serii o modelkach, także przybory szkolne i czas wolny po szkole mogą być eleganckie niczym gwiazdy. Piękne trójkomorowe piórniki z wyposażeniem, plecaki, kosmetyczki, portfele czy torebki z modelkami są praktyczne i pomysłowe. 

Dziewczyny Top Model mają piękne, duże oczy, uczesane włosy i zdobią okładki wszystkich produktów. Candy jest delikatna i romantyczna. Christy kocha modę, urodę i zakupy. Fergie jest pewna siebie i odważna. Hayden bardzo ambitna modelka. Janet jest pewna siebie i zawsze mówi co myśli. Jill i June to siostry bliźniaczki, Jill jest bardzo ambitna i często nosi okulary bo ma słaby wzrok. June ma pieprzyk na prawym policzku. Jenny lubi muzykę, gra na gitarze i lubi się dobrze bawić. Lexy zawsze o czymś zapomni lub coś zgubi. Liv pogodna i najszczęśliwsza modelka. Louise przepiękna dziewczyna, która lubi jazdę konną i balet. Miju to azjatycka modelka uwielbiająca zabawę. Nadja jest romantyczką. Nyela ma w sobie dużo siły, pomysłów, lubi szyć i projektować ubrania. Talita najniższa modelka o największym temperamencie. Carla Gloss to stylistka modelek.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
7 169