Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

TOP Model - Kolorowanki, Książeczki do Rysowania

Twoje dziecko lubi kreatywne zabawy plastyczne, a do tego interesuje się modą? Wybierz dla niego zabawki Top Model! Książki, gry i kolorowanki z tej serii są idealne do tworzenia własnych prac, a do tego niosą ze sobą dodatkowe wartości – opowiadają o tym, jak ważna w życiu jest przyjaźń.

Top Model – zabawki wspierające kreatywność w każdym wieku

Nasz sklep z zabawkami dla dzieci oferuje produkty z serii Top Model, które wspierają kreatywną zabawę już u najmłodszych: kredki, kolorowanki, wydrapywanki. Starsze dzieci mogą wybrać dla siebie inne zestawy Top Model: gry, książki, zestawy do tworzenia własnej biżuterii.

Komu spodobają się oferowane przez Top Model zabawki?

Seria Top Model to książki, zabawki kreatywne i materiały do prac plastycznych, w których zdecydowanie króluje róż i brokat! Jeśli Twoje dziecko lubi tego typu ozdoby w swoim otoczeniu, będzie zachwycone produktami tej marki. Wiele z zabawek i zestawów jest poświęconych modzie. Wykorzystując takie zabawki dla dzieci, mali miłośnicy przebieranek i kreatywnej twórczości będą mogli projektować własne ubrania i stylizacje i samodzielnie je dekorować.

Kolorowanki dla dzieci Top Model, w połączeniu z kredkami i innymi materiałami plastycznymi będą doskonałym prezentem dla każdego dziecka, które chce rozwijać swoje zdolności manualne i kreatywność. Takie zabawki sprawdzą się w każdym wieku – proste zestawy Top Model do rysowania mogą wykorzystywać nawet 2-latki.